Події

Благодійний коктейльний вечір Charity cocktail night

1 листопада в Buddha-Bar відбувся Благодійний коктейльний вечір — Charity cocktail night, ор-ганізатором якого виступив Kyiv Lions club “Kiev ecology”, яка функціонує з 2010 року та входить у світову мережу Lions club International з представництвами у майже 200 країнах світу. «Основною метою заходу стала організація соціального нетворкингу, де гості вечора змогли не лише відпо-чити, а й підтримати благодійність!”, — зазначила організатор заходу СЕО Kyiv Lions club “Kiev ecology” Тетяна Васильєва.

Charity cocktail night

На думку організаторів благодійність не лише благородна справа благородна, а й приносе задо-волення та користь, адже усі виручені кошти, а це більше 30 тис грн, будуть спрямовані на прид-бання ліків для дитячого відділення онкогематології Київської Регіональної Клінічної лікарні, яко-му Lions club “Kiev ecology” вже давно допомагає.

Charity cocktail night

Спонсором заходу виступила компанія Crossover.

Ведучим цього вечора був актор, ведучий, шоумен, експерт телепроекту «Говорить Україна» Богдан Трібой.

Серед гостей вечора ми зустріли багато медійних особистостей, серед них фіналіст телешоу “Мастер шеф-2” Геннадій Тцяк , СЕО Horasis Катерина Гловацька, парапсихолог Лариса Бомбуш-кар, шоу-леді Алла Медведева, СЕО DARA GROUP Світлана Шахіна, громадський діяч Олеся Тара-сенко.

Charity cocktail night

Родзинкою заходу став показ мод від відомого модельєра-дізайнера, успішної жінки України 2018 року, автор проекту «Намалюй мене завтра» Наталія Карук. «Я вирішила підтримати благодій-ний проект лотами та показом своєї нової колекциї, адже тема хвороби дітей для мене болюча і я не в перший раз допомогаю! І я щаслива, що високо мене цінуєте, бо найбільша нагорода для модельєра, коли його роботи купують, купують з подіуму! Я вдячна Тетяни Васільєвій за органи-зацію заходу та за запрошення стати частиною маштабного благодийного проекту. І, звичайно, без допомоги Олесі Тарасенко я б не впоралася, тому, що саме вона зібрала зоряну команду мо-делей. І одна з них була сама Ірина Самсоненко, завдяки якій леді пройшлися як професійні мо-делі! Все пройшло на найвищому рівні, все було дуже позитивно і дипломатично!» — висловила свої емоції від вечора Наталія Карук.

Моделями показу стали відомі українки: Ірина Самсоненко, Анна Ісламова, Тетяна Король, Окса-на Кравченко, Лілія Хорошкіна, Юлія Орлова-Літвінова, Вікторія Шусть, Міла Орлова та Олеся Та-расенко, які поділиліся з нами своїми враженнями.

Charity cocktail night

Ірина Самсоненко — продюсер дитячих талантів України, переможниця Cosmolady Awards 2018, експерт телеканалів: “Для мене велика честь взяти участь, як модель, в показі нової колекції Наталії Карук, яка пройш-ла в Будда-барі на благодійному вечорі. Незабутні яскраві емоції, драйв, насолода — такий був на-стрій у мене і прекрасних дівчат-моделей, які в звичайному житті — відомі леді. Благодійний вечір вдався, тому що в ньому взяла участь велика кількість людей! Я щаслива стати частиною такого чудового проекту!”

Тетяна Король – відома українська художниця: “В один момент благодійність стала частиною мого життя і завжди підтримую такі проекти. Українці не стоять на місці і навіть у такі нелегкі часи змінюють себе, своє оточення і свою країну. І неважливо, це зовсім крихітні ініціативи чи великі проекти, доброта, милосердя, хороші ідеї і го-ловне віра у те, що ти робиш, принесуть бажаний результат.”

Оксана Кравченко – власниця туристичної агенції Orange: “Так гуманно і благородно проводити такі благодійні заходи. Мені сподобалось гарне місце про-ведення, цікава публіка і атмосфера теплого спілкування. Дякую Олесі Тарасенко за запрошення!”

Charity cocktail night

Юлія Орлова-Літвінова – юрист, адвокат, член Нацасоціації адвокатів України: “Сьогодні, день потому, я все ще під враженням. Від атмосфери, дефіле, колекції, створеної та-лановитим дизайнером Наталією Карук. І коли такий день трапляється в житті, треба його збере-гти, як коштовність.”

Лілія Хорошкіна — мама шести прекрасних діток, бізнес-леді: “Я мала честь представити цю нереально круту колекцію, в місці з іншими дівчатами, які вже до-сягли високих заслуг, прекрасні мами і просто дуже красиві леді! Серед гостей було багато відо-мих людей! Дякую Lucky Ukraine і Олеся Тарасенко за прекрасну організацію показу!”

Вікторія Шусть – громадський діяч, ГО «Центр Розвитку Міста Києва»: “Велика вдячність, дизайнеру Наталії Карук та найкращому організатору Олесі Тарасенко, за за-прошення та можливість відчути всю красу жінки в повному сенсі своїх результатів. У всі часи лю-дина прагнула зробити особливий дизайн одягу у кращих дизайнерів, щоб отримати можливість жити в гармонії з собою, насолоджуючись своїм смаком. Хтось майстрував шедеври власними руками, а хтось звертався за допомогою до професіоналів, здатним створити неймовірні дизайн рішення. І це вдалось здійснити для мене завдяки Наталії Карук! Ви найкращі. Я отримала масу задоволення від ваших суконь, костюмів та ваших ідей та їх втілення. Бажаю Вам ще дуже багато сил та енергії, та можливостей йти тільки вперед та отримувати массу подарунків долі.”

Charity cocktail night

Міла Орлова — арт-директор інституту-коледжу ім.Сальвадора Далі, художниця, дизайнер: “Величезна дяка за запрошення, професіоналу свого діла, неперевершеній жінці Олесі Тарасен-ко. Вражена від проведення благодійного вечора, в якому я приймала участь, як модель, разом з чарівними успішними жінками України. Учасниці разом зі спікерами творили чудовий, позитив-ний та драйвовий настрій, який дуже приємно із собою забрати після. Дякую за створений образ талановитому дизайнеру Наталії Карук.”

Тарасенко Олеся – громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу України LuckyUkraine, за-ступник начальніка управління Державної служби зайнятості України: “Українцям заклали в голову, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати, бо говорити про власну щедрість чи доброту — не дозволено. Я вважаю, що такі погляди потрібно руйнувати, люди, які займаються благодійністю чи волонтерством, мають кричати щосили: «Я роблю хорошу справу, роби як я, роби краще від мене!». Я говорю про це відкрито та активно популярізую. Дякую орга-нізаторам за можливість активно долучитися до цього проекту!”

На заході будуть виставлені лоти, серед них картина відомого художника та дизайнера Слави Займака «Янголи поруч…», яка не випадково в лотереї дісталася Жану Роше, Президенту Beten International, Lions club Kiev ecology.

А головне, такий формат соціального нетворкінгу буде проводиться клубом на регулярній основі.

Фотографії Віктор Ковалевський