Події

Коли твоя мрія — сцена театру — рухайся до неї

В кожного з нас (дорослих і малих) є своя мрія – здійснити кругосвітню подорож, побувати в Африці, побачити на власні очі Ейфелеву вежу, співати, малювати. А яка ж дівчина не хоче танцювати і стати відомою?!

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation / UWCF) вирішив зробити свято для своїх підопічних — учениць Київського державного хореографічного училища (художній керівник — Народний артист України Nobuhiro Terada). Спільно з нашими друзями Кінотеатром «Україна» ми запросили дітей на мультфільм «Балерина». Серед запрошених — 10 юних балерин, 6 дівчаток та маленький хлопчик, які тільки-но розпочинають своє знайомство з хореографією.

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»

Чому? Тому що вже 23-25 березня 2017 року хтось з них буде представляти Україну на ІІІ Міжнародному конкурсі класичного танцю «Гран-прі 2017» (співорганізатор – UWCF). Свою участь вже підтвердили балетні школи Німеччини, Норвегії та Молдови. І ще тому, що «Балерина» — це сильний мотиваційний мультфільм, який заряджає бажанням досягати свого і  вірно розставляє акценти.

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»
Не просто стати балериною Гранд-опера та для успіху в цій професії потрібен природний талант, наполеглива праця і допомога вимогливих менторів. З крісла в партері балет може здатися легким і повітряним, але чимало зусиль доводеться докласти до кожної балетної позиції.

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»

Олеся Тарасенко, виконавчий директор Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (UWCF): «Я вважаю, що мультфільм «Балерина» намагається дати дітям життєвий урок. Він не намагається запевнити, що кожна дівчинка може стати балериною великої сцени, а із упевненістю говорить, що для успіху в цій професії потрібен чималий природний талант, наполеглива праця і допомога вимогливих менторів. З крісла в партері балет може здатися легким і повітряним, але на велику кількість зусиль доводиться вкласти в кожну балетну позицію.»

Благодійний фонд та батьки діток висловлюють вдячність адміністрації Кінотеатр «Україна» за можливість побачити мрію в дії, адже головна героїня мультфільму досягла своєї мети — вона танцює в Парижській опері.

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»
Мама Грицак Єви: Відвідала захід разом зі своєю дочкою, ученицею Київського Державного Хореографічного Училища, Євою. Прекрасне свято, подароване Благодійним фондом United World Cultures Foundation та Кінотеатром «Україна». Спасибі величезне за настрій і поштовх слідувати своїй мрії!

Окрема вдячність відомому фотографу Євгену Зінченко, який зробив свій внесок — чудові світлини на пам’ять. Та з нетерпінням юні балерини чекають на вихід сюжету на громадському дитячому інтернет-телебаченні і радіо «ВЕСЕЛКА ТV». Хтось вже скоро стане відомим…

Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»

«МРІЙ І ДОСЯГАЙ!».
(Благодійний фонд «Об`єднання світових культур»)