События

Бокс, футбол і табата: як зустріли літо у парковому кварталі «Місто Квітів»

1 червня на території паркового кварталу «Місто Квітів» відбувся яскравий спортивний фестиваль до Дня захисту дітей. Програма свята була насичена різними активностями, тому і діти, і дорослі змогли відмінно провести вихідний день. Активні учасники забрали з собою не тільки гарний настрій, але й тематичні подарунки від партнерів фестивалю. А головний щасливчик виграв сертифікат на 5000 грн на шопінг у спортивному магазині!

місто квітів

місто квітів

Метою заходу було дати можливість сім’ям провести спільне дозвілля і розважити дітей. Спеціальними гостями фестивалю стали майстри спорту міжнародного класу з боксу Євген Барабанов, Анна Лисенко, Мария Бова та Ігор Сопинський. Спортсмени провели автограф-сесію та майстер-клас для всіх охочих, кожен зміг спробувати себе у ролі професійного боксера.

місто квітів

місто квітівПровести час не тільки весело, але й із користю вдалося завдяки інтенсивній сесії табати від бронзового призера чемпіонату України з CrossFit Олександра Сиряка. Тренування з футболу від гравця Професійної футбольної ліги України згуртувало батьків і дітей та підвищило командний дух!

місто квітів

місто квітів

Для найменших гостей провели безліч конкурсів: перетягування каната, конкурси на кмітливість, естафетний лабіринт та інші. Солодка вата та подарунки від «Міста Квітів» знімали втому і надавали сил змагатися знову і знову.

місто квітів

Після активних тренувань з боксу, футболу та сесії табати учасники могли провести час у зоні фуд-корту, підкріпитися смачними снеками та поділитися емоціями від свята.

Дивіться повний фотозвіт із фестивалю «Літній розігрів. Сім’я та спорт», позначайте себе і друзів на фото на офіційній сторінці у Facebook Паркового кварталу «Місто Квітів».