Події

Caribbean Club Concert Hall та MEGOGO запускають покази шоу «Ліхтаріус. Історії оживають» для людей з порушеннями слуху

Caribbean Club Concert Hall та MEGOGO запускають покази сімейного шоу «Ліхтаріус. Історії оживають» для людей з порушеннями слуху з перекладачем жестової мови.

лихтариус

Щонеділі в київському Caribbean Club Concert Hall проходить музична вистава для всієї родини — «Ліхтаріус. Історії оживають», яка занурює в казку глядачів самого різного віку.

Організатори шоу спільно з відеосервісом MEGOGO в рамках соціального проекту «Дивись як чути» запускають серію спеціальних показів вистави з перекладачем жестової мови для людей з порушеннями слуху.

лихтариус

«Завдяки пропозиції від MEGOGO запрошувати на наші вистави дітей, що не чують, з перекладачем жестової мови, ми прийшли до ідеї зробити такі покази з перекладом для всіх охочих. На жаль, є люди, які не чують або не можуть говорити, але вони мають право, як і всі інші, дивитися спектаклі та розвиватися. Тому я сподіваюся, що подібні події стануть проходити частіше і люди з обмеженим слухом зможуть відпочивати, як і всі.», — коментує виконавчий продюсер шоу Анастасія Ваганова.

Перші покази з перекладачем жестової мови відбудуться 3 березня і 7 квітня. Організатори планують продовжувати такі покази раз на місяць поки триватиме музичне шоу.

лихтариус

Нагадаємо, «Ліхтаріус. Історії оживають» — це перше в Україні регулярне сімейне шоу за прикладом бродвейського мюзиклу, натхненницею якого є Олена Коляденко. У шоу бере участь 34 артисти, в основному — це діти, маленькі зірки з різних талант-шоу нашої країни.

Вистава допоможе дітям і батькам повноцінно провести час разом, відклавши в сторону всі гаджети, припинить боротьбу реальності з on-line і покаже, що світ фантазій і творчості цікавіше віртуального простору!

Ліхтаріус. Історії оживають

Квитки на шоу можна придбати на сайті Caribbean Club Concert Hall: http://clc.to/9hxb4QПочаток шоу — о 12:00.
Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) — вільний.