Події

Цибульська, Фагот та Педан перетворились на…йеті у мультику «Смолфут»

Оля Цибульська, Фагот, Сашко Педан та Аніта Луценко подарували свої голоси мультфільму «Смолфут» від студії Warner Bros.

смопфут

Анімаційна пригода «Смолфут» в українському дубляжі зазвучить відомими кожному голосами. Головну героїню, бігфутку Мічі, наприклад, озвучила співачка Оля Цибульська. Мудрого Володаря Каменів – Олег Фагот Михайлюта, а веселого бігфута Фліма – Сашко Педан.

Анімаційний фільм розповідає легенду про бігфута догори дриґом. Одного разу молодий допитливий йеті знаходить те, що всі вважали вигадкою, – людину. Знахідка «коротконога» бентежить йетівську спільноту, адже вони розуміють, що поза невеликим сніговим містечком існує цілий світ.

смопфут

Мовою оригіналу головних героїв озвучили Зендая, Ченінг Татум, Коммон та інші. А ось український дубляж подарує глядачам голоси українських зірок. Приміром, головну героїню анімації, відважну та розумну Мічі, дублює співачка та ведуча Оля Цибульська:

«За умовами контракту ти уперше бачиш свій текст і чуєш пісню лише зайшовши до студії на запис. Тобто все повинно бути ідеально з першого разу і з першого дубля. У цьому найбільша складність і найбільший кайф, бо емоції народжуються справжні, а для мультика це надважливо!»

Роль Олі складна тим, що окрім діалогів записували ще й пісню «Дивовижне життя», яка стала саундреком до «Смолфута»: «Першого дня записали усі монологи та діалоги, а наступного – саундтрек. Після запису дуже хотілось мовчати і кілька днів я спілкувалась тільки через смс-повідомлення. Син повзав по мені, шукаючи, в якому місці зламалась його балакуча мама-аніматор, а чоловік (слава йому і хвала) все розумів і писав мені записки!» 

смопфут

Не тільки говорив, але й начитував реп Олег Фагот Михайлюта з ТНМК. Йому дісталась роль мудрого Хранителя Каменів, вождя племені бігфутів: «Хранитель Каменів боронить міф заради свого народу та тих, кого він любить. Це важка та іноді невдячна справа, але, як показує досвід, цим він рятує всіх, хто поруч».

смопфут

Не менше вражень і у Сашка Педана, який став голосом іншого бігфута, Фліма:

«Це було не менш цікаво, ніж зніматися у кіно. Я повністю поринув в образ і переживав емоції героя. Коли він жестикулював, я теж махав руками на всю студію, сміявся і ображався разом з ним. Тепер у мене є брат бігфут. І найприємніше, що він дуже емоційний, яскравий, комічний персонаж, який нікого не залишить байдужим. Ось побачите!».

смопфут

Заради «Смолфута» ненадовго змінила професію і Аніта Луценко, найвідоміший фітнес-тренер України. Вона уперше побувала в студії дубляжу і тепер задумується про зміну фаху: «Це ще крутіше, ніж я могла уявити. Дивишся на екран – і персонаж звучить твоїм голосом. Фантастика! Хочу спробувати ще раз!».  

«Смолфут» стартує в українському прокаті 27 вересня.