Події

Цирковий вікенд в маркет-моллі «Даринок»

Заглянути в світ цирку запрошує маркет-молл «Даринок» цими вихідними, 3-4 жовтня. Адже потрібно якось розбавити сірі кольори погоди яскравими фарбами. Для гостей виступлять професійні артисти розважального жанру, пригостять солодкою ватою, нанесуть аквагрим і глітер-тату, а також навчать робити тематичні атрибути на майстер-класах. І все це безкоштовно. Боремося з осінньою нудьгою і проводимо вихідні весело всією сім’єю! Ви з нами?
даринок

З 12:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi ростові ляльки слонів і левів разом з ведучим проведуть програму з конкурсами та призами, а з 15:00 до них приєднаються еквілібрист, клоун і жонглери, щоб влаштувати насичену циркову виставу.

даринок

З 12:00 до 18:00 на локації також даруватимуть солодку вату й будуть вчити своїми руками створювати яскравий реквізит. А майстри розпису на шкірі нанесуть усім охочим аквагрим і блискучі тимчасові тату.

даринок

даринок

Крім того, цими вихідні пройдуть останні шоу гастролюючого цирку під куполом, який вже місяць працює на стоянці «Даринку» біля 5 входу. Унікальна програма на воді «Пірати й монстри» вперше представлена ​​в Києві після тривалого туру Україною. Циркачі виступають над водою, у воді і під водою, використовуючи найбільший в Україні пересувний 10-метровий басейн і 50 тонн води. Доповнюють виставу величезний восьминіг з 6-метровими щупальцями, блискавки «МегаТесла-шоу», гаряче фаєр-шоу, танець фонтанів і неонові промені. Повітряні гімнасти, батутисти, фокусники та жонглери в стилізації захоплюючої піратської історії.

Графік виступів: кожні п’ятницю, суботу та неділю до 4 жовтня. Щоп’ятниці – один виступ о 18:00. У суботу та неділю – два виступи: о 15:00 і 18:00. даринок

Детально з програмою розваг маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Біломорська, 1 (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 20:00.

 • Tasha88

  Вот это детям радость. И себе прикупила осенних луков)

 • Oleg Gholak

  Для детей много интересного всегда на Дарынке. Сестру часто сюда вожу с собой

 • Елена

  Все выходные на Дарынке. Что удивило, что все время вижу как протирают и пол и поверхности. Чистота и безопасность точно есть)

 • Алинка

  Лучшее место для нашей семьи для отдыха и расслабления