Події

Мамам – безкоштовний макіяж, дочкам – безкоштовний аквагрим: Даринок запрошує святкувати 8 березня

Дівчатка й дівчата, мами й бабусі! 6, 7 і 8 березня маркет-молл «Даринок» запрошує відсвяткувати головне свято жіночності в атмосфері  активностей, де кожна знайде собі заняття до душі. Для зовсім маленьких – анімаційна програма, аквагрим і Хеппі шоп, для дорослих – макіяж, плетіння волосся і вінків з квітів, жива музика. Тільки тссс, це між нами, дівчатами. Усі активності безкоштовні.

Даринок

Ласкаво просимо в справжній жіночий рай! 6-8 березня з 12:00 до 18:00 приходьте в зону Wi-Fi маркет-моллу «Даринок», щоб зробити легкий макіяж, заплести волосся в стильну зачіску й провести час на майстер-класах за створенням вінків із живих квітів і барвистих мандал. Для юних леді  проведуть анімаційну програму за участю ростових ляльок, нанесуть яскравий аквагрим і тимчасові блискучі гліттер-тату.

Даринок для детей

І куди ж без подарунків! У святкові дні на всю працюватиме «Хеппі шоп» – унікальний магазин іграшок, у якому діє виключно місцева валюта «хеппіки». Її ви не знайдете в жодному обмінному пункті, адже отримати «хеппіки» можливо тільки за участь у розважальній програмі маркет-моллу «Даринок». І веселишся, і ще й призи за розваги отримуєш!

Доповнить атмосферу живе звучання світових хітів у сучасних аранжуваннях від кавер-гуртів і сольних виконавців. А також променади циркових артистів і барабанщиків на території маркет-моллу з 12:30 до 17:30.

Але і це ще не все. 6 березня на другому поверсі «Даринок» відкриє величезний дитячий центр Fly Park. У  розпорядженні гостей: лабіринт з басейном і кульками; ігрові будиночки, машинки, толокари і тарзанка; батутна зона для дітей і дорослих з поролоновою ямою; майданчик з Xbox і VR-технологіями; TikTok-зона з професійним обладнанням для створення контенту; регулярні майстер-класи та інтерактивні програми з аніматорами; 6 банкетних залів для святкувань дня народження і кафе з власним фірмовим кондитерським цехом. До офіційного відкриття пройде святкове шоу.

Усі активності в маркет-моллі «Даринок» проводяться з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

Даринок для детей

Детально з програмою маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках у соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Магнітогорська, 1а (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 21:00.