События

День відкритих дверей «33 канал КІDS»

Дитяче телевізійне агентство «33 канал КІDS» розпочало свою роботу у Києві!

33 канал

24 січня 2020 року «33 канал» презентував школу телевізійної журналістики для дітей. У заході взяли участь відомі українські зірки та блогери, такі як Альона Алімова та Євгенія Бєрьозова; медіа-експерти Олеся Тарасенко, Людмила Ашрафі, Юрій Дорошенко; сучасні письменники та художники Марія Ленд та Слава Займак, а також випускниця ДТА Єлизавета Рудика. Генеральний директор «33 каналу» Ольга Марцинко розпочала захід презентацією медіаресурсу. Діти відвідали різноматні цікаві майстер-класи про роботу в кадрі, основи операторства, особливості роботи телеведучого та блогера, специфіку монтажу тощо.

33 канал

«Ми розпочинаємо заняття в Дитячій телешколі  «33 канал КІDS». Сьогодні майбутні наші учні, майбутні телеведучі, оператори, режисери монтажу мали можливість взяти участь у реальних зйомках, записати інтерв’ю, побачити телестудію та дізнатися про процес роботи з відео.  Під час навчання учні нашого дитячого телевізійного агентства матимуть змогу брати інтерв’ю в сучасних зірок, відвідувати різноманітні івенти, спілкуватися з найкращими спікерами та викладачами телевізійної журналістики. Ми готові якісно виховувати сучасну медіа-еліту», — Генеральний директор «33 каналу» Ольга Марцинко.

33 канал

Партнерами дитячого телевізійного агенства «33 канал КІDS» є: освітній центр Верховної Ради України; Департамент молоді та спорту КМДА; 1-ий український блог-журнал «LuckyUkraine»; мережа ресторанів «КРИЛА» та піцерія «Дон Пепіно».

33 канал

«Сучасні діти дуже швидко розвиваються, особливо у сфері digital. 1-ий український блог-журнал «LuckyUkraine» співпрацює з дитячим телевізійним агентством «33 канал KIDS», щоб спільними зусиллями навчати юних телевізійників основам та секретам журналістики. Моя донька – випускниця цієї медіа-школи, сьогодні вона вже має власну авторську програму «Зіркові хвилини» на 33 каналі», — засновниця 1-ого українського блог-журналу «LuckyUkraine» Олеся Тарасенко.

33 канал

«33 канал» – це канал яскравих, амбіційних ведучих, талановитих режисерів монтажу, креативних відеооператорів, досвідчених ефірних випускових режисерів та неймовірно творчих  графічних  дизайнерів. Команда, яка знає свою справу, щодня створює для вас цікавий та різноманітний контент з випусків новин, підсумків тижня, інформаційно-аналітичних телепрограм, розважальних, мистецьких проектів, науково-публіцистичних програм, дитячих телешоу. Свої знання із задоволенням ми передамо усім учням «33 канал KIDS».

33 канал

Контакти:

Тел.: +380 97 934 52 99 – Ольга;

e-mail: 33channel.kids@gmail.com