События

День здорової дитини до Дня Миколая

20 грудня 2018 року з 12.00 до 14.00 в UA: HUB відбудеться просвітницький захід «День здорової дитини». Ініціатором заходу виступила ГО «Батьки за вакцинацію» за партнерської підтримки Ротарі в Україні.

день здорової дитиниНа всі питання, що хвилюють батьків щодо зміцнення імунітету дітей, відповість Федір Іванович Лапій — провідний фахівець з питань вакцинації (лікар-імунолог, кандидат медичних наук, доцент НМАПО ім. П. Л.Шупика, автор більше 40 друкованих праць, співавтор навчального посібника „Актуальні питання вакцинопрофілактики інфекційних хвороб у дітей”, національних підручників «Дитяча імунологія» та «Дитячі інфекційні хвороби», експерт МОЗ з напрямку «Інфекційні захворювання», голова правління ГО «Батьки за вакцинацію»).

В програмі заходу: лекції, відповіді на запитання присутніх, куточок юного медика, веселі вікторини з подарунками та урочисте оголошення результатів Всеукраїнського Флешмобу на підтримку щеплення.

Захід триватиме з 12.00 до 14.00 за адресою Телецентр «Олівець», вул. Мельникова 42, UA: HUB (станція метро «Дорогожичі»).

Запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний.

Подробиці за посиланням.