События

У Києві з’явилася перша вистава для малят від 0 до 3 років “Каляки-маляки”

Тепер долучати малюків до високого мистецтва можна ще з підгузників! Що таке каляки-маляки?  Найчастіше так називають перші малюнки малечі.  Тієї самої, що тільки  вчиться пізнавати світ, робить перші відкриття і перші кроки. Саме для таких малюків, яким від 0 до 3 років, Київський академічний театр ляльок випустив виставу “Каляки-маляки”. 

вистава для малят від 0 до 3 років

“Каляки-маляки” — перша вистава з проекту “Baby theatre” (бебі-театр). Подібні вистави давно популярні на Заході, а в  нашій країні виставу такого рівня випустили вперше.

вистава для малят від 0 до 3 років “Каляки-маляки”

“Baby theatre” (бебі-театр) — казкова постановка для малюків віком від 0 +, які обожнюють, повзати, стрибати, танцювати, співати, пробувати, торкатися…. ГРАТИ!    І цьому допомагає оформлення сцени. А ось сцена тут незвичайна — це підлога, вкрита м’яким покриттям та різні м’які подушки. 

театр для дітей

Вистава для малят від 0 до 3 років “Каляки-маляки”

Сама вистава — інтерактивна, візуально-тактильна, саме така форма допомагає дітям познайомитися з формою, фактурою, світлом, кольором. Під час вистави діти рухаються сценичним майданчиком, граються, торкаються і беруть все, що цікавить їх, а батьки в цей час сидять поруч на  килимі чи подушці, знімають на телефон, граються разом з дитиною та іншими глядачами та акторами. Батькам та акторам допомагають чотири няні-помічниці,  чарівниці цієї вистави — вони уважно дивляться за дітьми і можуть розважити будь-кого, вони допомагають акторам і батькам, а ще вони дуже гарно співають.

вистава для найменших

Про що ця вистава? У виставі три герої — Яскраве Сонечко, Пухнаста Хмарка, Блакитна Вода. Сонечко любить малювати каляки, а Хмарка — маляки, і саме тому Сонечко та Хмарка посварилися. І тільки Блакитна Вода помирила їх і сталося чудо — з’явилася Веселка. І цю Веселку діти бачать, відчувають і з допомогою батьків та няньок-помічниць створюють.

Після закінчення вистави діти можуть побавитись на сценічному майданчику. І, до речі, для маленьких глядачів у підгузках в театрі відкрили спеціальну кімнату, де можна спокійно поміняти цей самий підгузок.

вистава для малят від 0 до 3 років

Йти на виставу можна всією сім’єю, з подругами  або разом із дитиною — буде цікаво і корисно у будь-якому варіанті.

Найближчі покази вистави 15 та 29 квітня о 10.30.  Більш детальну інформацію про виставу, час показу та квитки можна дізнатися на сайті театру, на сторінці театру.

каляки маляки

P.S. Якщо Ви раптом вирішите, що в такому віці ще рано дітей у театр приводити і вони нічого не зрозуміють, то повірте мамі двох дітей, автору дитячих п’єс та просто глядачу — діти розуміють все,  їм цікаво на виставі, така вистава сприяє гармонійному розвитку дитини.

Наталья Уварова

 

Автор: Наталя Уварова, драматург, сценарист