Події

DSIDE BAND та ART FEST на Даринку

Виступ популярного українського бойз-бенду DSIDE BAND та фестиваль творчості – у маркет-моллі Даринок насичено проведуть останній вікенд літа.

У цю суботу 28 серпня на вас чекає вибуховий музичний сюрприз — виступ популярного українського бойз-бенду DSIDE BAND. Виступ відбудеться о 17:00 на Головній сцені маркет-моллу.

даринок

ART FEST буде проходити протягом двох днів з 28 по 29 серпня. Приходьте на вихідних на Даринок з 13:00 до 19:00 та відвідуйте цілу низку цікавих та розвиваючих майстер-класів.

Біля Головної сцени відбудуться майстер-класи з гончарства та скульптурного ліплення, у зоні шкільного ярмарку —  з виготовлення фігурок на олівець із полімерної глини, ланцюжків-прикраса для пеналів, обкладинок чи закладок для книг, підставок під чашки у стилі декупаж.

даринок

Пісочна анімація буде проходити за наступним розкладом:14:00-14:15; 16:00-16:15.

Аби на повну поринути у творчу атмосферу, додайте фарб своєму образу за допомого аквагриму та беріть участь у насиченій анімаційній програмі з конкурсами та приємними подарунками. А на вході №6 – традиційно ласуйте безкоштовною солодкою ватою.

Участь у всіх розвагах, шоу та майстер-класах у маркет-моллі Даринок безкоштовна!

Детально з програмою розваг можна ознайомитися на сторінках наших соціальних мереж Facebook та Instagram.

Чекаємо на вас у маркет-моллі Даринок, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.