Події

Фестиваль «Осінні канікули на ЖОВТІЙ ПЛАНЕТІ»

Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360/Київський планетарій запрошує на осінніх канікулах у цікавий та веселий квест на «Жовту планету»! Всі розваги – безкоштовні!

Осінні канікули на ЖОВТІЙ ПЛАНЕТІ

Фестивальні активності працюють щодня, з 11:00 до 16:00.

Разом з переглядом сферичного фільму на вас чекає безкоштовний космо-квест та безліч інших цікавинок. Кожен глядач зможе пройти за спеціальною мапою, виконуючи захоплюючи завдання. Після виконання кожного завдання на мапу будуть ставитися відмітки, та за пройдений маршрут кожен отримає чудові миттєві призи! І головне: всі глядачі візьмуть участь у розіграші супер-призів: це телескоп, космо-рюкзак, справжня кібер-іграшка та сертифікати на навчання у школі англійської мови «Грін Кантрі»!

Подорожуючі «ЖОВТОЮ ПЛАНЕТОЮ» ви:

  • Пограєтесь іграшками майбутнього: дивовижним конструктором LaserPegs, що світиться, та справжніми робо-конструкторами.
  • Познайомитесь з космічною магією та отримаєте інопланетне передбачення на майбутнє.
  • Побачите найкраще сферичне кіно про космос та природу, завдяки спецефектам побуваєте на інших планетах та матимете змогу спостерігати на власні очі за надзвичайними природними явищами. Це можливо лише в ATMASFERA 360!
  • Візьмете участь у творчих майстер-класах, побуваєте на захоплюючих лекціях з картинками, пограєте в веселі ігри.
  • Зможете перевірити кмітливість, збираючи цікаві головоломки.
  • Відвідати захоплююче хімічне шоу від Експерементаніума.
  • Подивитесь у справжні мікроскопи та телескопи.
  • Зможете взяти участь у забігах-змаганнях «кібер-тарганів».
  • А також сфотографуватися з прибульцем та місяцеходом, покидатися м’якими жовтими «астероїдами-подушками» та багато іншого!
  • Потренуєте свою пам’ять та вивчите космічну лексику у грі «Мемо» від школи англійської «Грін Кантрі».

Головна подія фестивалю «Осінні канікули на ЖОВТІЙ ПЛАНЕТІ» — прем’єра інтерактивного сферичного фільму «ДИВОВИЖНА ПЛАНЕТА»! Прем’єра відбудеться 31 жовтня о 12:30. «ДИВОВИЖНА ПЛАНЕТА» — інтерактивний сферичний фільм з неймовірними тривимірними спецефектами. Завдяки унікальному формату кіно ви відчуєте ефект присутності у подіях, що відбувається на екрані-куполі і станете учасником захоплюючої подорожі.

Ви побачите планету такою, якою її бачать космонавти. Пролетите над материками і океанами, станете свідками подій, які відбулися на Землі мільйони років тому, в епоху динозаврів. Поринете в найглибші западини, скорите найвищі вершини. Випробуєте відчуття, недоступні вам в реальному житті. Побувавши в найцікавіших і найзагадковіших куточках планети, ви ніколи не забудете цієї подорожі! Не пропустіть!

А друга подія – розіграш супер-пупер призів серед всіх учасників фестивалю та глядачів нового кіно «Дивовижна планета», якій відбудеться 31 жовтня о 15:00.

Слідкуй за подіями на сайті www.atmasfera.com.ua

Тел. для довідок та замовлення квитків: (044) 229 01 93

Сферичний Кінотеатр ATMASFERA360 / Київський Планетарій, вул. Велика Васильківська 57/3