События

Флешмоб-конкурс про щеплення для школярів

ГО «Батьки за вакцинацію» запрошує заклади загальної середньої освіти м.Києва долучитися до участі у освітньому проекті «Флешмоб-конкурс у школах» з нагоди Українського тижня імунізації, який проводитиметься 23-29 квітня 2018 року.

щеплення

Проект “Флешмоб-конкурс у школах”, який триватиме протягом квітня, присвячений покращенню обізнаності дорослих і дітей про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей в Україні, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини. Участь у конкурсі можуть взяти класи, школи або групи учнів.

Крім того,  члени ГО «Батьки за вакцинацію» готові до кінця квітня провести відкриті уроки на тему вакцинації для учнів 3-6 класів.

Діти дізнаються про те, як з’явилися вакцини та який вплив вони мали. Ми поговоримо про імунітет та згадаємо, як його укріпити. Школярі позбудуться страху уколів та будуть розуміти, навіщо їм роблять щеплення.

Якщо ви хочете, щоб представники ГО «Батьки за вакцинацію» відвідали ваш учбовий заклад, телефонуйте за номером (063) 4478530 або пишіть на bzv.org.ua@gmail.com.

ФЛЕШМОБ-КОНКУРС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Хочеш дізнатися більше про те, як бути здоровим? Хочеш відчути себе справжнім актором, продюсером чи блогером? Хочеш, щоб про твій клас та школу дізналася вся Україна та ще отримати за це подарунки?

Запрошуємо тебе та твоїх однокласників взяти участь у «ФЛЕШМОБ-КОНКУРСІ» про щеплення!

Що треба зробити?

  • Разом зі своїми однокласниками, батьками та вчителем придумайте ідею креативного відеороліка про користь щеплень
  • Запишіть відеоролік на телефон, планшет або будь-який інший гаджет та надішліть його на електронну пошту info@bzv.org.ua
  • Організатори розмістять ваш відеоролік на Youtube-каналі. Голосуйте за свій ролік та запрошуйте голосувати своїх друзів.
  • Переможці конкурсу визначаються шляхом голосування на Youtube-каналі Конкурсу, за кількістю позначок «подобається».

Переможцями Конкурсу стають три учасники (школи, класи або групи учнів), що отримали найбільшу кількість голосів.

Конкурс проводиться протягом квітня 2018 року. Результати Конкурсу будуть оприлюднені 4 травня на сайті http://www.bzv.org.ua та Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/bzvorgua/

Всі учасники «Флешмоб-конкурсу» отримають заохочувальні призи, а переможці – спеціальні цінні подарунки та дипломи.

Подробиці Конкурсу – за телефоном (044) 592 50 82 та info@bzv.org.ua, а також за посиланням.

Організатор Конкурсу – Громадська організація «Батьки за вакцинацію» за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я і Центру громадського здоров’я МОЗ України та безпосередньої участі КНП «Київський міський Центр Громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).