Події

Кінопрем’єра. Диво-Жінка

Перед тим, як стати Диво-Жінкою, вона була Діаною — принцесою амазонок, навченою бути непереможною воїтельницею. Та одного разу біля берегів відокремленого від зовнішнього світу райського острову, який був її батьківщиною, зазнає катастрофи американський пілот. Він розказує Діані про серйозний конфлікт, який вирує у світі. Принцеса амазонок вирішує залишити свій дім, щоб впоратись із загрозою. І там, б’ючись пліч-о-пліч з людиною у війні за мир, Діана дізнається про своє істинне призначення.

Диво-Жінка

Режисер: Петті Дженкінс
Актори: Галь Гадот, Робін Райт, Кріс Пайн, Конні Нільсен, Девід Тьюліс, Олена Анайя, Люсі Девіс
Композитор: Руперт Грегсон-Вільямс

У ЦИФРАХ

1ий окремий фільм, який розказує про Диво-Жінку, легендарну героїню коміксів з 75-річною історією.

1 «Вбивця богів» – меч, подарований Зевсом амазонкам. Володіти ним може лише наймогутніша з них.

2 Існує два варіанти костюма Диво-Жінки. Перший для фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» створив дизайнер костюмів Майкл Вілкінсон, а потім його було трохи змінено для «Диво-Жінки» оскароносним дизайнером Лінді Геммінг.

2ий фільм, в якому Ґаль Ґадот знімається у ролі Діани, Диво-Жінки. Вона дебютувала у стрічці «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», а в «Диво-Жінці» розкаже історію своєї героїні.

3 хуліганів: «брехуна, вбивцю і контрабандиста», – Стів залучає, щоб допомогти Діані добратись до лінії вогню на фронті. Вона хоче зупинити всі війни на землі, перемігши Ареса. Тож сищик Самір (Саїд Тамауї), снайпер-шотландець Чарлі (Юен Бремнер) та вправний індіанець-контрабандист Шеф (Юджин «Хоробрий камінь») приєднуються до цієї місії.

4 акторок пройшло до фінального кастингу на роль Диво-Жінки з поміж сотень тих, хто намагався. І лише одна з них уособлювала внутрішню силу та дух героїні: Ґаль Ґадот.

5 наборів обладунків Диво-Жінки, створено для фільму з матеріалу, який виглядає достатньо старовинним, але й гнучким для каскадерів.

5 ключових елементів зброї на аксесуарів, якими користувалась Диво-Жінка: Лассо Гестії, яке змушує будь-яку людину говорити лише правду; «Браслети перемоги», здатні відбивати кулі; незламний меч «Вбивця богів»; щит, який її захищав; тіара.

6 місяців більше 30 акторок провели у тренувальному таборі під керівництвом Марка Твайта, щоб зробитися такими ж витривалими та сильними, як воїни-амазонки.

6 У віці 6 років продюсер фільму Річард Сакл вперше подивився серіал про Диво-Жінку, головну роль у якому зіграла Лінда Картер.

7 професійних атлетів/експертів з фітнесу брали участь у фільмі у ролі воїнів-амазонок. Зокрема, чемпіонка з боксу Анн Вульф, п’ятиборка Дженні Пейсі; боєць зі змішаних бойових мистецтв Мадлен Волл; фітнес-експерт Зоуї Шеллі та американська чемпіонка з кросфіту Брук Енс.

8 Ми знайомимося з Діаною у 8-річному віці. Вона є єдиною дитиною на острові Теміскіра.

~8е століття до н.е. Саме цим періодом датується перша згадка войовничого племені амазонок Геродотом.

9 місяців Ґаль Ґадот тренувалась з професійними спортсменами та постановниками трюків, щоб відпрацювати силу, витривалість та грацію Диво-Жінки.

10 мільйонів фанатів із захопленням читали історію про Диво-Жінку у 1944 році, коли її героїня з’явилась у чотирьох коміксах.

38 На 38 локаціях у двох країнах – Великобританії та Італії – проходили зйомки фільму.

42 роки знімається в кіно Денні Г’юстон, який зіграв лиходія Людендорфа.

75та річниця з дня появи найвідомішої жінки-супергероя у світі, яка уособлює рівність, силу і правду, відзначається цього року.

100 протигазів розроблено і створено вручну Террі Вудом і його командою для сцен у лабораторії доктора Мару.

1915 року психолог, адвокат, винахідник, письменник та автор коміксу про Диво-Жінку Вільям Моултон Марстон винайшов метод визначення правдивості чи обману тверджень за допомогою вимірювання тиску. Саме цей винахід надихнув його вигадати Лассо Гестії для Діани.

1918 року починається історія Діани та Стіва Тревора, коли вони об’єднуються, щоб покласти край війнам.

1942 року було опубліковано комікс Wonder Woman #1, який перевидавався знову і знову протягом сімдесяти років.

1960 року у коміксах вперше згадується про участь Диво-Жінки у складі Ліги Справедливості.

2000 чоловік брали участь у відтворенні найбільш епічних сцен фільму.

2004 року Ґаль Ґадот представила свою рідну країну, Ізраїль, на конкурсі Міс Всесвіт. Крім того, вона два роки служила в армії Ізраїлю.
7 тонн – стільки важить кран, за допомогою якого головний оператор фільму Метью Єнсен знімав найбільш захоплюючі екшн-сцени.