События

Акторка серіалу “Школа” озвучила головну героїню мультфільму “Клара та чарівний дракон”

За місяць до старту прокату анімаційної стрічки “Клара та чарівний дракон”, яка виходить у прокат 26 жовтня, вийшов перший трейлер. Творцями стрічки стала українська студія Image Picture, яка планує відразу після прокату в Україні, показати її світовій спільноті.

Клара та чарівний дракон

Олександр Клименко, режисер: “Розкриємо нарешті сюрприз — фільм озвучували актори, голоси яких ви вже неодноразово чули у різноманітних кінопроектах. Це: Вероніка Лук’яненко, акторка серіалу “Школа” та учасниця гурту “Kids-Pro”; Олександр Погребняк, голос Фредді Мерк’юрі у фільмі “Богемна рапсодія”; Сергій Солопай, актор дубляжу каналу 1+1; Дмитро Завадський, голос якого ви чули у фільмах “Аватар” і “Богемна Рапсодія”, Олег Лепенець, відомий за дубляжем Роберта Дауні Молодшого у фільмі “Месники”, Дмитро Гаврилов, голос Дедпула і Тора та багато інших. Тож всі, хто прийде в кінотеатри зможе перевірити і своє знання акторів озвучування”.

Світлана Пономаренко, продюсер: “Мультфільм створювала повністю українська команда. Ми серйозно підійшли до створення мультфільму і можемо з упевненістю сказати, що він зроблений на високому рівні. В чому український глядач зможе сам упевнитися. Окрім того, тут настільки цікавий сюжет, що до останнього тримає в напрузі”.

Клара та чарівний дракон

Синопсис:

Коли в тобі прихована незвідана сила — ти готовий на все. Дівчина Клара живе у маленькому будиночку разом з трьома дивакуватими мавпочками і навіть не підозрює, що життя готує їй виклик. Раз на тисячу років в казковому лісі з’являється чарівний Дракон, який має надзвичайні здібності. За його чарами розпочали полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним Єнотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому. Під час мандрівки друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару! Чим закінчаться пригоди і ким насправді є лісова дівчина Клара, дізнавайтеся вже 26 жовтня.

Клара та чарівний дракон

Жанр: анімація

Студія виробник: українська студія Image Picture

Продюсери: Світлана Пономаренко, Юрій Левчук

Виконавчий продюсер: JD, Володимир Хуткий

Режисер: Олександр Клименко

Автори сценарію: Олександр Клименко, Сергій Грабар

Композитори: Іван Розин, Макс Смоголь, Захар Дзюбенко, Микита Моісеєв

Ролі озвучували: Вероніка Лук’яненко, Олександр Погребняк, Сергій Солопай, Дмитро Завадський, Матвій Ніколаєв, Кирило Нікітенко, Дмитро Вікулов, Дмитро Гаврилов, Юрій Сосков, Катерина Башкіна-Зленко, Олег Лепенець, В’ячеслав Дудко, Дем’ян Шиян

Тривалість: 87 хвилин

Дата релізу: 26 жовтня