Події

Класика майбутнього вже сьогодні

З 27 серпня по 15 вересня в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться незвичайний проект «Класика майбутнього». Виставка присвячена питанням екології та відповідального споживання.

Класика майбутнього

«ТЦ Домосфера вирішила розкрити через художні образи та об’єкти, що стали легендами світового дизайну, тенденції сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання,» — відзначає керуючий директор ТЦ Домосфера Наталія Кравець.  Втілюючи цю ідею, промоушен и продакшен STUDIORAR створила образи сучасного мистецтва, що, як стверджує керівник STUDIORAR, Тетяна Колесніченко, «поєднують прогресивний розвиток суспільства і застереження про те, що може статися, якщо не йти по шляху відповідального споживання і завбачливого ставлення до екології». Виставка поділяється на чотири розділи: Інша планета, Віртуальна реальність, Паралельний світ, Майбутнє. Автор зображень – Олександр Удра.

Об’єкти дизайну, представлені на виставці, знаходяться в постійних експозиціях музеїв дизайну і сучасного мистецтва в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та інших центрах світового дизайну. Вони стали відправними точками для зміни тенденцій в інтер’єрних стилях завдяки новаторському дизайну, а також новим матеріалам і технологіям, що були вперше використані при їх створенні. Ці предмети наочно демонструють відповідальне споживання, бо вони використовуються протягом десятиліть, передаються у спадок і вже ставши класикою дизайну, символізують не тільки витончений смак, але і тенденцію створювати речі надовго і використовувати їх дбайливо, що є одним з базисних принципів відповідального споживання.  Виставкові об’єкти – справжні «зірки», їх дуже люблять кінематографісти. Наприклад, знамените творіння данського архітектора і дизайнера Арне Якобсена крісло-«яйце» (Egg Chair) знімалося в самому різному кіно — від «Help!» за участю The Beatles до «Космічної Одіссеї» Стенлі Кубрика і «Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти» Роберта Б. Уайден.

Виставка є першим проектом безпрецедентного арт-простору, яке створює ТЦ Домосфера — єдиний в Україні торговий центр premium-сегмента інтер’єру та дизайну. Будучи осередком найкращих світових брендів, новинок і легенд дизайну, Домосфера вирішила створити місце, де люди, які цікавляться дизайном, можуть збиратися на виставки, присвячені дизайну та архітектурі, конференції, семінари, лекції цікавих спікерів, майстер-класи, воркшопи та інші цікаві активності. Міжнародний арт-простір, серце якого буде знаходитися в Домосфері (Столичне шосе, 101), здійснюватиме свою діяльність на знакових локаціях в різних країнах, і перший такий проект — виставка «Класика майбутнього» в Національному музеї Тараса Шевченка.

Вхід на виставку – вільний

Вхід до музею – 45 грн

Часи роботи: 10.00 – 18.00, понеділок вихідний.

#domosfera #домосфера #класикамайбутнього #классикабудущего #futureclassic #studiorar #выставка #дизайн #интерьер #музейшевченка #будущее #future #design #interior