События

Княжі дружинники дадуть бій під Києвом

29 і 30 серпня у Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде кінно-трюкове шоу «Княжа дружина». На гостей чекають кінні шоу, показові виступи з давніх бойових мистецтв, слов’янські забави, майстер-класи, катання на конях, смачні страви… І все це у справжньому, живому середньовічному місті!

Киевская Русь

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Найкращий спосіб провести останні вихідні літа – це дізнатися багато нового та зробити власні відкриття, здійснивши подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Для цього потрібно приїхати до Князівства Київська Русь. Адже тут відтворюється Київ V — XIІІ століть у повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера і дух тої епохи.

Гості Князівства побачать, яким насправді було життя в Київській Русі, прогуляються старовинними вуличками, почують живу мову наших пращурів, що буде звучати під час деяких дійств. Дізнатися більше про життя давніх русичів можна, відвідавши майстер-класи, музеї та експозиції.

Киевская Русь

Тільки тут гості побачать одне з чудес не тільки Древнього Києва, а й усієї сучасної України — унікальних коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. До цих прекрасним скакунів можна підійти, погладити, сфотографуватися з ними, а також проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Ці унікальні коні будуть рівноправними учасниками цікавої розважальної програми, присвяченої стародавнім бойовим мистецтвам. У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами ці прекрасні тварини вразять глядачів віртуозним виконанням запаморочливих трюків.

Киевская Русь

Гостей Древнього Київ чекають показові виступи з верхової стрільби з лука. Спортсмени покажуть свої вміння в таких напрямках, як класична стрільба, командна стрільба, метання сулиць.

Несподіваним сюрпризом для гостей Древнього Києва стануть кінно-трюкові постановки на історичну тематику, що наповнені іскрометним гумором.

Спостерігаючи за тим, що відбувається на великому ристалищі, відвідувачі побачать, які обладунки та зброю використовували середньовічні лицарі в боях. А бажаючі зможуть вдягнути древню бойову амуніцію і самому відчути, як це – надіти на себе десятки кілограмів заліза.

Киевская Русь

Всі бажаючі можуть і самі освоїти стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-20-35 та (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Як завжди, гості Князівства будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, але зможуть долучитися до дійства, до веселих давньослов’янських ігор, флеш-мобыв та запальних хороводів.

Киевская Русь

У Дреньому Києві є все, аби кожен гість відчув себе повноправним мешканцем середньовічного міста. Тут можна приміряти історичні вдбрання часів Київської Русі, навчитися влучно стріляти з лука, метати ножі та карбувати монети «на щастя». В гостях у Волхвині відвідувачі скуштують трав’яних чаїв за стародавніми рецептами та дізнаються про найпотаємніше. А в середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів – виберуть на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

Любителів екстриму порадують швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло». А дітей чекає яскравий і безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Відпочити від метушні середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищі, можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі.

Киевская русь

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в будинку «4 кімнати», в унікальних кімнатах середньовічного антуражу або в кемпінгу (зі своїм наметом) на території Парку (за умови попереднього бронювання).

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 18:00.

 * В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com