Події

Комедія «Зірки за обміном» з Олею Поляковою та Дзідзьо: враження акторів

Команда проєкту повернулася до роботи, що призупинилася через карантин, та закінчила фільмування. Стрічка є спільним проєктом KINOROB (FILM.UA Group), Олі Полякової та Secret Service Entertainment Agency.

Зірки за обміном

Зірки за обміном

Зйомки зіркової комедії розпочалися у лютому цього року, але в березні через епідеміологічну ситуацію знімальна група мусила поставити їх на паузу. Проте щойно обмежувальні міри були пом’якшені, команда з радістю повернулася до кінопроцесу. Звичайно, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм, адже безпека – понад усе!

У головних ролях стрічки – зірки вітчизняного шоу-бізнесу Оля Полякова та Дзідзьо (Михайло Хома), а імена інших акторів поки що не розкриваються.

Зірки за обміном

«Я дуже задоволений співпрацею з командою фільму «Зірки за обміном», – зізнається Михайло Хома– Весь знімальний період я відчував постійну турботу, все було прекрасно організовано, було багато людей, які дивились за мною, опікувалися… Все це давало мені можливість викладатися на всі 100%, так, як я завжди роблю в кіно».

Також варто зазначити, що Оля Полякова виступила у проєкті не тільки як акторка, але і як продюсерка. Ось що вона розповідає про зйомки: «Я завжди виступала у ролі співродюсера усіх своїх робіт. Тому збрешу, якщо скажу, що досвід продюсерки для мене новий. Проте фільми, художньо-розважальні, комедійні та повнометражні я ще не знімала. І безумовно, це унікальний досвід, тим паче, коли на знімальному майданчику така команда. У фільмі «Зірки за обміном» я ким тільки не була: чоловіком, жінкою, головною зіркою – і це поєднання ролей для мене було вперше. І мені сподобалось! Хоча, звісно, світ кіно дуже відрізняється від світу сцени: ти постійно працюєш на майбутнє, а твої глядачі тільки колись там прийдуть у кінотеатри. Але я впевнена, що наш дует з Михайлом та робота всієї команди сподобається українцям, і вони сміятимуться так само, як ми на зйомках. Бо, повірте, ми зняли гучну комедію».

Зірки за обміном Оля Полякова

«Зірки за обміном» стали одним із небагатьох кінопроєктів, фільмування якого завершилися під час пандемії коронавірусу. І тепер розпочинається тривалий та цікавий процес постпродакшену.

«Вітаю всю команду фільму з закінченням знімального періоду! Попри перерву на карантин, все пройшло з легкістю та чудовою атмосферою на майданчику! При тому під час зйомок другого блоку ми дотримувалися всіх нормативів безпеки з COVID-19. Зараз запускаємо постпродакшен і сподіваємося, що ближче до новорічних свят ми вийдемо у великий масштабний кінопрокат!» – ділиться продюсер стрічки Єгор Олесов.

Про що фільм «Зірки за обміном»

Нагадаємо, що «Зірки за обміном» – це сімейна комедія, що розповідає про непрості стосунки непримиренних суперників – зірок шоу-бізнесу Олі Малякової і Фоми Михайловського. Вони несподіваним чином опиняються в тілах одне одного і, щоби повернути своє життя, мусять вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи.

Кінотеатральним дистрибутором фільму в Україні стала компанія “Кіноманія” разом з FILM.UA Distribution.

Прем’єру «Зірок за обміном» заплановано на новорічні свята 2020/21 року.

Довідка

Режисер: Олексій Даруга

Автори сценарію: Сергій Касторних, Артур Петров

Оператор-постановник: Тимофій Аврамчук

Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова

Виробництво: KINOROB, Secret Service Entertainment Agency

У головних ролях: Оля Полякова, Дзідзьо (Михайло Хома)