Події

Компанія Nestlé в Україні підтримала відкриття кімнати для догляду за немовлятами в Мистецькому Арсеналі

У рамках ІV Освітнього фестивалю “Арсенал Ідей” відкрито оновлену кімнату для догляду за немовлятами. Організація простору для батьків та немовлят — важливий крок для розбудови здорового, сучасного та прогресивного суспільства. Компанія Nestlé та «Клуб Турботливих Матусь» вдруге стає партнером проекту. А, отже, молоді батьки, які відвідують Мистецький Арсенал разом з дітьми, мають місце для відпочинку та усамітнення з дітлахами.

детская комната

Nestlé в Україні підтримує Мистецький Арсенал в розвитку культурних, соціальних та освітніх проектів і вже вдруге сприяє відкриттю кімнати для догляду за немовлятами. Попередню кімнату було облаштовано в 2016 році. Простора та світла кімната облаштована у такий спосіб, щоб перерва на догляд за немовлям була зручною та затишною. Оновлений простір враховує також потреби старших діток, які проводять час разом з батьками: у кімнаті діти зможуть погратися, доки їхні батьки годують молодших. Концепція передбачає, що в кімнаті створені умови не лише погодувати та перевдягнути малечу, але й просто відпочити та зайняти дитину іграми чи малюванням.

нестле

Клуб Турботливих Матусь та освітня програма для батьків «Рости Здоровим з Перших Днів» має на меті розвивати культуру грудного вигодовування в Україні. Одним з головних зобов’язань Nestlé в рамках ініціативи Створення спільних цінностей є підтримка грудного вигодовування, адже воно забезпечує міцне здоров’я малюка. Саме тому компанія дбає про безпеку харчування, а також виступила партнером проекту — подбавши про те, щоб безпечне годування малюків здійснювалося зручно й поза домівкою. А для молодих батьків підготували корисну інформацію про грудне вигодовування, з якою вони зможуть ознайомитися в кімнаті.

нестле

Інформаційна довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 323 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, як-от NESCAFÉ або Nespresso, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені проведенням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Gerber, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). У 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі, який надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.