Події

Унікальна культурна подія – вокальний конкурс 2220 International Music Festival

За підтримки Міністерства закордонних справ України 20 травня у Києві на головній сцені Київського академічного Молодого театру (вулиця Прорізна, 17) відбудеться унікальна культурна подія – вокальний конкурс 2220 International Music Festival, який єдиний в Україні дає доступ талановитим дітям та молоді на світову арену. Голова журі — мультиплатиновий рекординговий продюсер, номінант Греммі Брайн Тодд. Еквівалент призового фонду – 50 000 $ (детально про призи та іншу інформацію дивись на сайті http://2220rar.com/ua/) Конкурс проводиться за категоріями: 7-11 років, 12-16 років, 17-22 роки.

музыкальный фестиваль

Організатори:

2220 ENTERTAINMENT GROUP — продюсерська компанія з Лос-Анджелеса, США, і промоушен і продакшен STUDIO RAR, Київ, Україна за підтримки громадської організації Асоціації розвитку міжнародних відносин ADRUM.

                                                        Кожен учасник отримає:

  • Диплом учасника
  • Професійне, якісне фото і відео свого виступу
  • Трансляцію через інтернет на весь світ
  • Сувеніри
  • Кожному учаснику скаже свою думку про його виступ голова журі.

Журі:

Засновники і власники компанії 2220 ENTERTAINMENT GROUP: мультиплатиновий рекординговий продюсер і songwriter Брайн Тодд і керуючий партнер, songwriter Адіс Емінік; засновники та власники продакшен і промоушен STUDIO RAR: CEO Тетяна Колесніченко, арт-директор і режисер Олександр Удра.

Призи:

  • 1-е місце — пісня «під ключ» англійською мовою від 2220 ENTERTAINMENT GROUP.
  • 2-е місце — адаптація готової пісні: англомовна версія від 2220 ENTERTAINMENT GROUP української (або будь-якої іншої) пісні.
  • 3-е місце — безкоштовний запис на студії Universal Music Group в Лос-Анджелесі 1пісні (всі витрати на переліт, проживання та харчування батьки беруть на себе).

Партнери фестивалю:

Київський академічний Молодий театр

Рекламні агенції VS-Group та Індор АДВ

Медіа-партнери:

MAMAWOW, 44.UA

Всі питанні за телефоном: +380674094155  (Viber, WhatsApp, Telegram),

Тетяна Колесніченко