Події

Всеукраїнський інтернет-конкурс «Школа рятівника: перша допомога»

Яким має бути рятівник? Упевненим у собі, активним, розумним, а ще — психологічно та фізично здоровим! Якщо ви хочете допомагати іншим, то почати краще з набуття необхідних знань та організації власної безпеки, а вже потім переходити до активних справ. Зберігати спокій набагато простіше тоді, коли ви знаєте, як діяти, коли навички рятувальника пропрацьовані не лише на рівні теорії, але й закріплені практично.

Школа рятівника

А як отримати необхідні знання? Взяти участь у новому Всеукраїнському конкурсі для учнів 1-11 класів від Освітнього проєкту «На Урок»: «Школа рятівника: перша допомога». Учасники інтерактиву отримають багато важливої інформації, навчаться бути корисними для себе й оточення, а також дізнаються:

  • як надавати першу домедичну допомогу;
  • яких правил дотримуватися під час повітряної тривоги; 
  • що робити в разі хімічної атаки; 
  • як діяти при пожежі тощо.

Після конкурсу ви розумітимите, як поводитися в небезпечних ситуаціях, як зберігати холодний розум та діяти ефективно, безпечно і з користю для інших. Також учасники конкурсу отримають практичні завдання, які зможуть опрацювати разом із близькими. Не гайте часу та реєструйтеся на конкурс!

Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 12 квітня до 12 травня. Усі учасники отримають яскраві нагороди, адже переможцями стають усі. Сьогодні знання правил безпеки стають життєво необхідними, тож пам’ятаймо про свою безпеку та виважено дбаймо про оточення!