Події

Новорічні пригоди козаків у Грузії!

Новий рік дарує свято! Новорічні пригоди козаків у Грузії! Український дім продовжує свою щорічну зимову традицію – Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу. Цього разу на вас чекає легендарна Грузія! Красу цього свята важко описати словами – це треба бачити!

Новорічні пригоди козаків у Грузії

I частина. Розважальна програма. За 35 хвилин до початку Новорічної вистави дітлахи поринуть у світ незабутнього зимового свята. Діти візьмуть участь у різноманітних інтерактивних конкурсах, майстер-класах, іграх і неодмінно зустрінуть казкових героїв. II частина. Новорічна вистава.

Цього року мужні українські козаки мандруватимуть Грузією – квітучою країною чудес, з величною історією, античною культурою та надзвичайно гостинним народом. Однак, підступний герой Деві зовсім не бажає свята і зробить все, аби завадити йому. Перемогти лиходія та врятувати Новий рік під силу тільки хоробрим козакам.

Тож наші герої вирушають у захоплюючу подорож, під час якої на них чекає море незабутніх пригод, нові друзі та небезпечні перешкоди. Та що ж у нашій історії робить харизматична Білка? І які загадки приховує Володар часу?

Дізнайтесь, занурившись у добру та цікаву казку про подорож українських козаків до Грузії.

Постановку здійснено акторами Національного академічного драматичного театру ім.Івана Франка під керівництвом Народного артиста України Чирипюка Д.І.

Де: з 25 грудня по 10 січня, Український дім на Європейській площі (вул. Хрещатик, 2)
Початок вистав: 10:30, 13:30, 16:00
Вартість квитків: від 100 до 200 грн.