Події

«Кубок Сміху» в Маркет моллі «Даринок»

22-23 червня у Маркет моллі «Даринок» відбудеться батл першокласних жартів від харизматичних гумористів – «Кубок Сміху». До участі запрошують усіх бажаючих. Конкурс буде проходити в 3 етапи: візитка, розминка і музичний виступ. Троє фіналістів отримають грошові винагороди, а інші учасники – приємні призи. Оцінювати почуття гумору учасників буде зірковий суддя – Валерій Чигляєв – український актор театру і кіно, гуморист, продюсер, режисер, шоумен, заслужений артист України.
кубок сміху

Команди, які вже зареєструвалися і будуть боротися за звання переможця: «Своя атмосфера», «Dorime», «С краешку», «Делай дело улыбайся», «Люди», «Алыча Ильича», «На сцені команда», «Маршрут 379», «Это».

У рамках традиційної розважальної програми протягом усіх вихідних для гостей будуть виступати музичні колективи, а дітям покажуть костюмовану казку «Лікар Пігулкін» (неділя, 12:00).

Окрім того, для маленьких відвідувачів віком від 0 до 14 років біля «Даринку» працює батутне містечко «Summer Park». Під відкритим небом тут зібрано близько 10 зон розваг з атракціонами, які так полюбляють дітлахи: великий батутний комплекс з гірками й лазівками, водний футбол в надувному басейні, «Банджо», «Рибалочка», «Angry Birds», майданчик з настільними іграми, окремий куточок з іграшками для малят до 4-х років та багато іншого. А оформлення в тропічному стилі дозволить відчути себе на колоритних Гаваях.

Детально ознайомитись з усіма розвагами, розкладом та цінами в Summer Park можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.