Події

Культурна дипломатія між Україною і Чорногорією

Зроблені кроки у розвитку культурної дипломатії між Україною і Чорногорією. Письменник, історик, педагог Vanja Vukovic ініціювала зустрічи президента Асоціації розвитку міжнародних відносин «АДРУМ» Тетяни Колесніченко з директором Музеїв і галерей Подгориці Сидом Джокаєм, де обговорювалося насамперед представлення українського мистецтва в Чорногорії.

украина черногория

Тетяною Колесніченко було запропоновано провести ряд виставок образотворчого та декоративного мистецтва України, об’єднаних в один великий проект, щоб найбільш повно представити українське мистецтво чорногорцям і гостям країни. Культурний проект включає в себе співпрацю з одним з головних музеїв нашої країни — Національним музеєм Тараса Шевченка, а також іншими галереями, художніми об’єднаннями та видатними творчими особистостями в сфері мистецтва.

украина черногория

Раніше «АДРУМ» організовала культурну акцію між Національним музеєм Тараса Шевченка та галереєю «Солідарність» у Которі, що поклало початок культурної дипломатії між нашими країнами.

Черногория

Також Тетяна Колесніченко відвідала Montenegro Fashion Week де зустрілася з організатором Срджаном Любардою на предмет співпраці у сфері моди та дизайну. На зустрічі у Посольстві України в Чорногорії президент Асоціації розвитку міжнародних відносин «АДРУМ» з тимчасовим повіреним у справах України в Чорногорії Наталією Фіялкою обговорили об’єднання зусиль для промоції України в Чорногорії та розвитку культурної дипломатії між нашими країнами.

украина черногория

украина черногория

Пані Колесніченко запросила Наталію Фіялку разом відвідати Національну туристичну організацію Чорногорії, де була обговорена низка проектів з розвитку туризму між Україною та Чорногоією.

украина черногория

Активності президента Асоціації розвитку міжнародних відносин «АДРУМ» Тетяни Колесніченко підтримало МЗС України.