Події

Купуй та подорожуй: вигравай 5 подорожей від Даринку!

Літо – час яскравих емоцій, шопінгу та мандрівок. Цього літнього сезону маркет-молл Даринок розігрує 5 сертифікатів на відпочинок номіналом 50 000 грн.

даринок

Аби взяти участь у розіграші потрібно продовжити робити те, що вам так подобається – здійснювати покупки на Даринку.

Правила участі розіграшу «Купуй та подорожуй»:

  1. Придбайтебудь-який товар на суму від 500 грн в магазинах маркет-моллу Даринок в період з 14 червня по 14 серпня 2021 року. Ви можете здійснити дві покупки на загальну суму від 500 грн за умови придбання товарів у один день;
  2. Зареєструйте чек/чеки на інформаційній стійці маркет-моллу, яка знаходиться біля Входу №1 та отримайте смс-повідомлення з унікальним номером учасника розіграшу;
  3. Прийдіть на розіграші у наступні дати:
    — 03.07.2021 о 17:00 буде розіграно 1 сертифікат на подорож;
    — 24.07.2021 о 17:00 буде розіграно 1 сертифікат на подорож;
    — 14.08.2021 о 17:00 буде розіграно 3 сертифікати на подорож.

Якщо ви не знайшли свого імені у числі переможців – не засмучуйтесь, адже на вас чекають додаткові розіграші товарів для вдалого відпочинку.

А якщо ви стали щасливчиком та виграли сертифікат на подорож, ви можете обрати будь-яку країну та готель для своєї мандрівки у рамках виграшного фонду. У разі перевищення загальної вартості сертифікату можна здійснити доплату та відправитись у мандрівку мрії всією сім’єю. Виграш не обмежує кількість осіб, які можуть розділити поїздку з переможцем. Що обрати: романтичний тріп на двох, пригоди з веселою компанією, або релакс на одного – залежить тільки від вас.

Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційному сайті  www.darynok.ua, розміщені на інфостійках маркет-молл Даринок та у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Офіційні правила розіграшу знаходяться за посиланням.

Організатор залишає за собою право змінити кількість та/або найменування і характеристики виграшу, або додатково включити у розіграш інші заохочення. Зовнішній вигляд і зміст сертифікатів на мандрівку можуть відрізнятися від їх зображень на рекламних матеріалах і не виплачуватимуться у грошовому еквіваленті.

Чекаємо на вас у маркет-моллі Даринок, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.