Події

LIGHT SOULS від Quartet DEKRU – шоу, що підкорило Європу. Присвячується Марселю Марсо

22 березня у Києві, Конгрес Хол (President Hotel) відбудеться  шоу Light Souls (Світлі душі), яке завоювало любов і серця  європейських глядачів!

шоу Light Souls

У Light souls зібрана палітра людських почуттів, де сплелися найчистіші та найщиріші людські емоції. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішнє життя.

Шоу Light Souls

Його творці – Quartet DEKRU – талановитий і успішний колектив, який працює у жанрі пластичного  візуального театру, півфіналісти проекту «Україна МАЄ ТАЛАНТ» III сезон (2011 р, лауреати безлічі українських і міжнародних фестивалів. Нині артисти знаходяться  на гастролях в Італії, мають виступи у кращих театрах цієї країни, збирають захоплені відгуки глядачів та численні публікації в ЗМІ.  DEKRU використовують пантоміму віртуозно, наслідуючи принципи Марселя Марсо — як мистецтво вираження почуттів і поглядів, а не засіб вираження слів за допомогою жестів. Невипадково спектакль відбудеться саме в День народження великого метра!

Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять  до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза словами. (Марсель Марсо)

Любов Черепахіна — керівник колективу,  Заслужений працівник культури України, режисер: «За одну годину вистави у коротких новелах ми бачимо ціле життя, всі її грані: драму і комедію, чесноту і порок, поезію і сатиру. Невидиме стає видимим і — навпаки. У якийсь момент у вас може виникнути відчуття 3D ефекту або навіть доповненої реальності».

шоу Light Souls

З цією програмою вони побували у багатьох країнах. Історія їхнього успіху просто приголомшує! Їм аплодували у Нідерландах, Польщі, Франції, Італії. А почалося все зовсім незвично — їх першими в житті гастролями став тур на острови Французької Полінезії, відразу після здачі дипломного спектаклю. Найкрасивіші місця на землі: острів Таїті, Мореа, Ріатеа, Нова Каледонія і найвимогливіша публіка, вихована у кращих традиціях театрального мистецтва Франції.

шоу Light Souls

А 16 червня 2016 року в Римі пройшла зустріч Папи Франциска з артистами цирку, музикантами і творчою елітою Італії та Європи. Генеральний продюсер компанії Circo e Dintorni Alessandro Serena запросив Quartet DEKRU взяти участь в шоу-програмі перед виступом Папи в присутності більш ніж 5000 глядачів!І всюди, куди вони приїжджають, вони чують оплески і захоплені відгуки. І головний з них: «Ви змінили наше ставлення до України, і до українського мистецтва!». 

шоу Light Souls

Light Souls — це зустріч із дивом, котрого так не вистачає нам, всім хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові …