Події

WOW-фільм. Люди Ікс: Темний Фенікс

Як же ми чекали на цей фільм! І він видався нам фантастичним, як і личить добротному фільму такого жанру.

«Люди Ікс: Темний Фенікс» – продовження фільмів про людей-мутантів, що володіють неймовірними силами. Кіносага заснована на однойменних коміксах компанії Marvel Comics. Це вже дванадцятий фільм з серії «Люди Ікс».

Люди Ікс: Темний Фенікс

«Люди Ікс: Темний Фенікс» досить гармонійно влився в серію, а завдяки новим персонажам та непередбачуваному фіналу повинен особливо запам`ятатися глядячу.

Люди Ікс

Гра акторів була на висоті. Приємно було побачити старих друзів, які змужніли та стали ще більш харизматичними. Джеймс МакЕвой (Чарльз Ксав’єр), Майкл Фассбендер (Магнето), Софі Тернер (Джин Грей), Ніколас Холт (Звір), Дженніфер Лоуренс (Містик) та інших.

Люди Ікс

Сценарій обертається навколо Джин Грей (Темного Фенікса) – дівчини з супервластивостями, яка втрачає контроль над ними. Люди Ікс повинні вирішити, що для них важливіше — життя члена команди чи безпека Землі.

Дебют у фільмі Джессіки Честейн вийшов вдалим. Вона втілила на екрані роль беземоційної Вук з інопланетної раси, яка прагне заволодіти силами Темного Фенікса, щоб винищити людство і населити Землю родичами-перевертнями. До речі, в одному з інтерв`ю Джессіка розповіла, що саме вона запропонувала зробити її персонажу довге біле волосся, світлі вії та безбарвні очі. Вона дійсно запам`яталася.

Варто відмітити музичний супровід. Саундрек написав популярний голлівудський композитор Ханс Циммер.

Люди Ікс

Звичайно, на фоні сучасних можливостей кіноматографа завжди хочеться більше, гучніше, ще більш непередбачувано… Але немає межі досконалості.

Всі спецефекти були вражаючими! Полум`я, вибухи, бризки льоду, енергетичні хвилі — фільм точно претендує на десяточку. Але порада – щоб отримати максимальне задоволення, треба дивитися у кіно!

Творці фільму обіцяли, що «Темний Фенікс» стане однією з найстрашніших і найсумніших глав кіносаги. Враховуючи смерть одного з головних персонажів, складно з цим не погодитися. Але команді вдалося створити динамічний та видовищний кіновсесвіт, який і цього разу не залишив глядачів байдужими. Та ми, звісно, чекаємо на продовження!