События

Нова рубрика «Мама-експерт» з Тетяною Бучакою

Запрошуємо взяти участь у рубриці «Мама-експерт» з Тетяною Бучакою. Кожного тижня Тетяна буде задавати тему для обговорення, де кожна матуся зможе поділитися власним досвідом та дати пораду. Найкращі поради матусь будуть опубліковані в онлайн-журналі МамаWOW!

досвід мами

Сьогоднішня тема для обговорення «В гості до новонародженого». Свої поради надсилайте до 23 травня — Тетяна обов`язково прочитає всі та обере найкращі, які стануть у пригоді іншим матусям. Мами-експерти, давайте ділитися досвідом та допомагати одна одній!

Мама-експерт. В гості до новонародженого: інструкція ідеального візиту

Існує чимало порад молодим батькам, як поводитися з новонародженим. Безліч книжок та інформаційних ресурсів розповідають мамам і татам, як доглядати за малюком: як купати, годувати чи вкладати спати. Але з появою маленького члена родини, клопоти виникають не тільки з ним. Є родичі і друзі, яким кортить привітати родину з поповненням і побачити новонародженого. Комусь здається доречним прийти в день виписки і чекати всіх подробиць. Хтось не може визначити, що варто принести в подарунок. Інструкції, як навідати родину з малюком і не викликати роздратування у його батьків, я ще не зустрічала.

Тож пропоную мамам висловитись про всі неприпустимі вчинки гостей і таким чином створити інструкцію для ідеального гостя.

Заповнюйте форму за посиланням, і ваша порада обов’язково стане комусь в пригоді.