Події

Марафон в Instagram закликає батьків більше читати дітям

Кілька днів тому в українському сегменті Instagram розпочався флешмоб-марафон з хештегом #воничитають. Його мета — привернути увагу до необхідності родинного читання, коли батьки проводять більше часу з дітьми за книжкою, її обговоренням, сворюють сімейну традицію, яка позитивно впливатиме на подальший розвиток дітлахів.

читать

За статистикою, нещодавно оприлюдненою культурно-видавничим порталом «Читомо» та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, лише 20% українців читають дітям книжки щодня або кілька разів на тиждень. На думку ініціаторки флешмобу #воничитають, співзасновниці видавництва «Книголав» Світлани Павелецької цю критичну ситуацію потрібно негайно змінити.

«Складно уявити найбільш якісний час з дитиною. Коли ви читаєте — ви точно не в телефоні, коли вона слухає — вона точно не в ґаджетах. Якщо вірити статистиці, 68% дітей вважають, що спільне читання — один з найщасливіших моментів з батьками», — розповідає Світлана.

Флешмоб вже підтримали відомі матусі: Марічка Падалко, Маша Єфросініна, Неля Шовкопляс, Анастасія Дрізо та інші. Також серед учасників марафону організатори обіцяють розіграти книжкові подарунки.

Більш детально про правила можна дізнатися на сторінці видавництва «Книголав» в
Instagram.