События

Марія Бурмака виступить з ексклюзивним концертом до Дня Незалежності України

25 серпня Марія Бурмака та гурт Gypsy Lyre зіграють камерний концерт у Києві. Виступ, присвячений Дню Незалежності України, відбудеться у столичному Caribbean Club Concert Hall. 

Марія Бурмака

«Друзі, був період наших онлайн-зустрічей під час карантину, але так важливо побачити ваші очі і віддати частинку своєї душі, — розповідає Марія Бурмака про майбутній концерт. — Це буде концерт для своїх, кількість квитків обмежена, зал хоч і великий, але витримуємо соціальну дистанцію. Любов і душевність долає будь-яку дистанцію. Дуже чекаю на вас!».

Співачка розповіла, що готує ексклюзивний виступ, який ніколи не повториться знов. У камерній атмосфері Caribbean Club Concert Hall Марія Бурмака виконає свої найвідоміші пісні, серед яких «Ми йдемо», «Сонцем, небом. дощем», «Пробач», «Поцілуй мене на прощання», «Черешні» та багато інших композицій.

«Мене часто запитують про той історичний день, 24 серпня 1991 року. Так, я очевидець. «Червона Рута» в Запоріжжі, виступ В’ячеслава Чорновіла, «Лебедине озеро» по телевізору. На концерті я розповім про все. Але це будуть і історії моєї любові. До життя, до чоловіків, до ворогів, і до рідної країни, де я мала щастя народитись», — поділилася Марія.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням

Зустріч концерту у Facebook.