Події

Antvan Fashion Days 2017 запрошує!

Antvan Fashion Days 2017 знову повертається! Поринь у світ моди, стилю, краси та таланту 11-12 листопада в самому серці Києва. Лише найкраща локація для найкращих дизайнерів та учасників – Український Дім (вул. Хрещатик, 2) – де кожний бажаючий зможе доторкнутися до такої загадкової та феєричної атмосфери Fashion-індустрії.

Antvan Fashion Days 2017

5-й ювілейних захід Antvan Fashion Days здивує своїми масштабами та технологічними можливостями, завдяки цьому гості відчують себе героями модного глянцю , а дизайнери – диктаторами сучасної української моди.

Antvan Fashion Daysщорічний  захід в форматі виставки-показу, який не втомлюється відкривати нові обличчя в світі моди та шукати лише якісні бренди для українського споживача. Відомі ЗМІ, молоді артисти, майстер -класи провідних експертів в сфері стилю та краси, розважальна програма, призи, конкурси та багато іншого чекають на Вас.

Ми підібрали лише топових дизайнерів, які готують колекції саме для Вас, а шоу- руми кращих українських брендів стануть справжнім райським куточком для кожної модниці. Ви зможете не лише ознайомитися з новими тенденціями осінь-зима, а й одразу придбати омріяну річ.

Більше 150 українських дизайнерів вже взяли участь в Antvan Fashion Days та зробили свої перші кроки не лише на території української модної індустрії, а й вийшли на міжнародний ринок.

Тож чекаємо Вас на святі вишуканості та краси! Вхід на виставку – безкоштовний, квитки у зону показів  та більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційній веб-сторінці: antvan-fashion.com