События

Міжнародний фестиваль «Здоров’я, стиль, мода»

Дитяча благодійна акція «Час пригод» за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців. Міжнародний фестиваль «Здоров’я. Стиль. Мода» під керівництвом заслуженого журналіста України, громадського діяча Марини Кінах і Арт-школи моди і краси «Kids Style» в рамках зимових свят і Дня Святого Миколая проводять свято для дітей.

Міжнародний фестиваль "Здоров'я, стиль, мода"
Акція відбудеться 17 грудня 2016 року, з 13-00 до 15-00 (святковий концерт в 14-00) в концертному залі і фойє Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, пл. Л.Українки, 1).

Партнерами акції є Ічнянський молочно-консервний комбінат, меценат, керівник громадського об’єднання «Мир», президент ГК «Петрус» Людмила Русаліна і ТМ «Домашнє свято», Фонд Ігнаса Юрконіса і ПІІ «Амік Україна», туристична фірма «Яна», ТОВ « фінансова компанія «Філігран», Київський міжнародний контрактовий ярмарок та міжнародна виставка «Kyiv Fashion», Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.Сальвадора Далі.

Запрошені діти – вихованці обласного дитячого будинку, діти воїнів АТО, з багатодітних сімей, учні шкіл та дитячих садків Києва.

Свято має на меті долучити дітей до культури і творчості, підняти моральну культуру особистості дитини, яка проявляється в доброті, милосерді, співпереживанні, готовності зрозуміти іншого.

У програмі передбачена вистава з творчими номерами художніх і модельних колективів з різних міст України. У фойє гостей свята чекає дитяча розважальна програма (дитяча анімація), майстер-класи, твістінг, аква-грим, святковий ярмарок. Спеціально обладнана фотозона, де кожна дитина зможе приміряти на себе роль казкового героя.

В ході свята буде проведена акція «Витоки доброти», під час якої діти-гості зможуть залишити свої іграшки і книги для передачі їх у якості подарунків до Дня Святого Миколая дітям дитячих будинків.

Буде проходити ярмарок, виручка від якого піде також на подарунки.

Кожна дитина отримає подарунок від спонсорів і партнерів акції.