Події

Міжнародний культурний та мистецький проект «Легенди Храму Шаолінь»

Вперше в Україні та світі стартує Міжнародний культурний та мистецький проект «Легенди Храму Шаолінь» (Легенды Храма Шаолинь, Legends of the Shaolin Temple) за підтримки Китайської Народної Республіки.
легенди храму

Це унікальний Проект соціального спрямування, що буде реалізовано в декілька етапів:

1) 23 травня 2017 року о 13-00 в Укрінформі (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція з організаторами Проекту, представниками Посольства КНР, представниками Храму Шаолінь та запрошеними гостями.

2) На липень заплановано відкриття Інтерактивної виставки з нагоди 25-Ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою. Грандіозна виставка, оформлена у вигляді мандрівки храмом (загальна площа 400 кв.м) відкриє свої двері 20.07 урочистим відкриттям, на якій будуть присутні перші особи обох держав.

3) Логічним завершенням проекту в Україні буде проведення неймовірного шоу за участю ченців храму ШАОЛІНЬ і бойового шоу (поєдинки між представниками школи ШАОЛІНЬ та командою українських спортсменів).

Соціальна спрямованість Проекту:

—  Популяризувати східні єдиноборства (кунгфу, ушу, цигун), надати тим самим сучасній молоді можливість замінити смартфони, планшети та соціальні мережі, на активний спосіб життя, здоров`я та віру в свої сили та здібності. Тому під час виставки на відвідувачів очікує серія тренінгів і майстер-класів з шаоліньської медицини, бойових мистецтв. Всі бажаючі дізнаються про етапи підготовки ченців та методи тренувань.

Планується, що виставку зможуть відвідати близько 100 000 дітей та підлітків, більшість яких із соціально незахищених сімей, родин учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

— Поліпшити культурні й дружні відносини між країнами. Обмін культурними традиціями та історією.

— Зробити екскурс в історію одного з найбільш стародавніх храмів. Планується демонстраційна зала для перегляду фільму про храм Шаолінь і зала для показових виступів ченців зі зброєю (списи, мечі, жердини). За 2 місяці в одній виставці переплететься історія, культура, медицина, бойові мистецтва, загадки, тайни і легенди стародавнього храму ШАОЛІНЬ.

З жовтня 2017 року розпочнеться світове турне. Жителі Польщі, Іспанії, Англії, Германії, США, Канади та країн Європи також зможуть насолодитися новим рівнем проведення заходів та неймовірно цікавими експонатами. Календарний план виставки – 60 місяців та 12 країн.

Ще в грудні 2016 року члени організаційного комітету зустрілися з настоятелем храму ШАОЛІНЬ та досягли всіх домовленостей. І вже зараз ми готуємо виставку яскравого формату та дуже високого рівня, для чого й об’єднали найкращих спеціалістів галузі з колосальним досвідом в організації та проведенні концертів зірок світової сцени, міжнародних спортивних чемпіонатів та виставок.

Відкриті до співпраці та запрошуємо всіх зацікавлених до партнерства і медійної підтримки.

Акредитація на захід обов’язкова: 

https://goo.gl/forms/xhu4dIdmlwJUVmIk1 (кількість місць обмежена)

або на пошту luckyukraine1@gmail.com

Інформація щодо медійного партнерства за телефонами:

+38 (050) 130 63 44 Олеся Тарасенко,                                            

+38 (095) 337 66 20 Марина Кондратенко