Події

На Даринку відсвяткують китайський Новий рік з шоу левів, тибетськими чашами й заняттями з оригамі

6-7 лютого в киян і гостей міста буде можливість телепортуватись  у барвисту культуру сходу, не перетинаючи кордонів. Столичний маркет-молл «Даринок» запрошує на святкування китайського Нового року. У програмі: традиційні шоу з танцями головних символів – китайських левів, практика роботи з тибетськими співаючими чашами, майстер-клас зі створення фігурок оригамі, розрахунок індивідуальної карти фен-шуй та інше. Зустрічаємось у зоні Wi-Fi. Усі активності безкоштовні.
даринок

Традиційний спектакль з танцями левів

Складно уявити китайський Новий рік без експресивних рухів великих кольорових левів – символу приходу удачі й нової сили. Виступ має не тільки символічне значення, а й демонструє гарну фізичну підготовку та хитромудру парну акробатику учасників. У межах святкування на «Даринку» танці левів будуть проходити в кілька хвиль: о 13:00, 14:00, 15:00 і 16:00.

Гра на тибетських співаючих чашах і майстер-клас з мистецтва оригамі

З 12:00 до 18:00 на локації розташуються відразу кілька тематичних активностей. Наприклад, гості зможуть насолодитися розслабляючими мелодіями тибетських чаш або пограти на незвичайному інструменті самостійно, дослухаючись до інструкцій професіонала.

Можна також приєднатися до майстер-класу мистецтва оригамі. Легше починати нове хобі не з відеоуроків в інтернеті, а на занятті з досвідченим викладачем, який, до того ж, повідає усі секрети техніки. Буде цікаво і дорослим, і дітям.

Останні, до того ж, оцінять і можливість зробити яскраве тимчасове тату в зоні аквагриму і гліттер-зображень. Майстри малюнків на шкірі втілять в арт будь-які побажання.

Все по фен-шуй

Вишенькою на торті стануть консультації фахівця про облаштування будинку з 12:00 до 18:00 – розрахунок індивідуальної карти фен-шуй усім бажаючим. І сертифікат на заняття танцями в подарунок.

Івенти на «Даринку» проходять з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

Крім того, в маркет-моллі до 28 лютого включно продовжує діяти акція #КАПУСТАнаШОПІНГ, у межах якої покупці за реєстрацію чеків можуть виграти сертифікати на шопінг у магазинах «Даринку» номіналом 1 000 кожен. Усього буде розігруватися 500 сертифікатів. Офіційні правила акції за посиланням.

даринок даринок

Детально з програмою активностей маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті. Також слідкуйте за новинами на сторінках у соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Магнітогорська, 1а (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 21:00.