Події

На «Даринку» встановлять національний рекорд

29-30 червня Маркет молл «Даринок» проведе вихідні за популярними дитячими розвагами. Гості будуть встановлювати національний рекорд по найбільшому слайму (лизуну), смакувати кріо-морозивом, а участь в чемпіонаті по «Beyblade» дозволить виграти подарунки! Насичену програму доповнять: костюмована казка, жива музика й батутне містечко в гавайському стилі Summer Park.

Даринок

Субота в Маркет моллі розпочнеться з виступу кавер-гурту «No comments» о 12:00. А вже о 15:00 усі охочі приєднаються до приготування кріо-морозива й першими відчують смак незвичного десерту. Але головною подією дня буде встановлення національного рекорду України – найбільший слайм! Кожен зможе стати учасником і отримати лизуна на пам’ять.

Даринок

Даринок

У неділю яскраві дитячі розваги продовжаться. 12:00 – початок повчальної казки «Зачароване озеро» – історія про те, що людина повинна дбайливо ставитися до природи. Після цього, з 14:00 по 18:00 «Даринок» організує чемпіонат по «Beyblade», в якому фанати гри зможуть не лише перевірити свої сили, а й виграти подарунки. Все, що потрібно – прийти зі своєю іграшкою бейблейд і взяти участь в турнірі.

Даринок

Даринок

А закріпити гарний настрій вихідних можна в батутному містечку Summer Park, який розмістився біля маркет моллу «Даринок». На території в гавайському оформленні щодня працює близько 10 зон розваг: великий батутний комплекс з гірками і лабіринтами, «Банджо», «Рибалочка», «Angry Birds», водний футбол у надувному басейні, настільні ігри, майданчик з іграшками для малюків від 0 до 4 -х років і багато іншого.

Даринок

Вартість квитка в парк для дітей: будній день — 140 грн, вихідний і святковий — 160 грн, супроводжуючим дорослим — вхід безкоштовний. Квиток дає можливість дитині грати в комплексі протягом всього дня.