События

На Київщині 3 дні відзначатимуть жіночий день

Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує відзначити свято весни та краси в стилі Київської Русі.

6, 7 і 8 березня на гостей чекає безліч оригінальних дійств і середньовічних розваг: кінні виступи, знайомство з кіньми рідкісних стародавніх порід і відкриті майстер-класи з дресирування і догляду за ними. А також: традиційні слов’янські забави, катання на конях, гарячі напої та страви з багаття, екстремальні атракціони…

До свята весни і краси Древній Київ підготував подарунок: 8 березня для всіх жінок знижка 50% на вхідні квитки, а для дівчат до 18 років — вхід безкоштовний.

Киевская Русь

Кращий спосіб відсвяткувати Міжнародний жіночий день — приїхати в Князівство Київська Русь. Адже в нашій країні жінок шанували здавна. Жінки Київської Русі були освіченими, користувалися повагою в сім’ї та суспільстві.

Приїхавши до Князівства, гості здійснять подорож у часі на тисячу років назад, у добу Київської Русі. Адже тут відтворюється Київ V — XIІІ століть в повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера і дух тої епохи.

Киевская русь

Зайшовши у ворота Князівства Київська Русь, відвідувачі потраплять до історичного центру середньовічного Києва, і побачать будівлями, що існували в V-XIII століттях у межах Дитинця і Передмістя. Тільки тут можна насолодитися такими шедеврами середньовічної архітектури, як: монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян X-XIІ століть і багато іншого. Тут відтворено перший християнський храм, зведений після Хрещення Русі – дерев’яну Василівську церкву X століття. Дізнатися більше про життя русичів відвідувачі зможуть, відвідавши експозиції облогової техніки, кораблебудування і навіть середньовічних тортур.

Киевская русь скифы

6, 7 і 8 березня жителі Князівства приготували для дорогих гостей святкову розважальну програму, яка почнеться з урочистого привітання Княжого двору, виїздом кінної дружини та парадом княжих прапорів. Незабутні враження подарує ритуал посвяти прекрасних відвідувачок у Княгині Древнього Києва.

6-8 березня «зірками програми», поряд з акторами, будуть коні історичних порід, що зібрані з далеких країн у Княжій стайні. У тісному тандемі з каскадерами театру Древнього Києва коні вразять відвідувачів видовищними роз’їздками. Всі будуть у захваті від вишколу і грації цих прекрасних тварин!

Киевская Русь

Після виступів гості зможуть ближче познайомитися з цими унікальними тваринами. Досвідчені конярі розкажуть про походження порід, їх особливості, про те, які видатні історичні особистості володіли представниками тієї чи іншої породи та навіть повідають легенди про них. На відкритих майстер-класах із дресирування і по догляду за кіньми, інструктори поділяться своїми секретами, як доглядати цими тваринами так, щоб вони були не тільки здоровими і слухняними, а й стали вірними друзями. Всі бажаючі зможуть підійти до прекрасних скакунів, погладити, сфотографуватися з ними, а також проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Та, як завжди, гості Князівства будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, але зможуть долучитися до дійства і взяти участь у веселих давньослов’янських забавах, рухливих іграх, танцювальних майстер-класах, флеш-мобах і хороводах.

Киевская Русь

У Древньому Києві відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: джигітування та верхова стрільба з лука. Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. Уже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

У Древньому Києві кожен гість відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста. В гостях у волхвині можна дізнатися таємниці минулого і майбутнього і скуштувати трав’яних напоїв за давніми рецептами. У середньовічній крамниці – обрати романтичні подарунки для коханих жінок — оригінальні сувеніри ручної роботи. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло». Скуштувати дуже смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищі, можна в теплій Княжій корчмі.

Хто захоче продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, може залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах, попередньо забронювавши місця.

киевская русь

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 17:00.

* В програмі можливі зміни.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують гіршу дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується в зв’язку з погодними умовами.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого 200 грн., для пенсіонерів і студентів 150 грн., для дітей шкільного віку 80 грн., для дошкільнят безкоштовно. Акція: 8 березня квитки для дівчат 18 років і старше 100 грн., а дівчатам до 18 років безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com