Події

«Мамин день» в Києві 22 травня

Вже другий рік поспіль у травні українські родини зберуться у парку Шевченка для того, щоб разом весело та корисно провести час, відпочити та навчитися новому. Таким чином ми відсвяткуємо одразу дві знакові події – день матері та день слінгоносіння, які покликані об’єднати усіх мам та батьків міста навколо актуальних тем та проблем сучасного батьківства та розповісти про новинки батьківської сфери України.

мамин день

На святі будуть обладнані декілька зон для відвідувачів, кожна з яких буде оформлена у тематичному стилі та запропонує свої цікавинки для кожного. Перша зона – територія батьківства. У ній ми представимо корисні новинки від партнерів, тут можна буде спробувати багато чого цікавого, отримати нові знання та навички у сферах материнства, дитячої психології, грудного вигодовування та інших. На території вагітності у кожного буде можливість ознайомитися з основними аспектами підготовки до пологів та з тим, що очікує батьків після появи малюка.

Велика територія слінгів буде присвячена цілком темі слінгоносіння. На майстер-класах від спеціалістів у цій галузі ви дізнаєтесь, як правильно обрати та використовувати слінг відповідно до віку дитини та вашого ритму життя. Наші партнери також запропонують спробувати новинки у сфері слінгоносіння усім бажаючим. Для дітей ми спеціально обладнаємо велику зону з іграшками, аніматорами, лабіринтами та іншими цікавинками, щоб малюки могли чудово проводити час, доки батьки здобувають нові знання на лекціях та майстер-класах.  

Приєднуйтесь до нашої події на Facebook, слідкуйте за новинами на сайті та приходьте на свято!:) Змінюймо життя українських родин на краще разом!