События

Good Food – здоров`Я тут

Тема здорового способу життя набила оскому? Нудно та важко змусити дитину з’їсти щось корисне? Компанія GOOD FOOD — лідер виробництва заквасок для йогуртів презентує нову упаковку з якою буде веселіше піклуватися про здоров’я.

GOOD FOOD
 
Нову упаковку більше інших оцінять батьки маленьких дітей. Адже мало знати, який продукт корисний, потрібно ще вмовити на нього малюка. А яскраві, кумедні герої допоможуть перемикнути увагу дитини з солодощів і снеків на корисні йогурти. Для молодих людей, які тільки налаштовуються на хвилю здорового харчування, стильна упаковка стане ще одним приводом пишатись своїм вибором. Адже коли ти дбаєш про своє харчування — ти завжди на стилі.
 
GOOD FOOD — єдиний у світі виробник заквасок, який провів власні клінічні дослідження ефективності своїх заквасок серед дітей і дорослих.
 
Дослідження показали, що закваски здатні:

  • ефективно відновлювати роботу шлунково-кишкового тракту при дисбактеріозі;
  • сприяти оптимальному розвитку дитини у віці 1-3 роки (94% малюків, які їли наші закваски, показали відмінні терапевтичні результати);
  • покращувати настрій і психічний стан.

Ось уже 10 років GOOD FOOD прагне оздоровити якомога більше людей. З цього року компанія змінює логотип і упаковку, які привносять позитивні емоції в тему здорового харчування та водночас мають значення.
 
Нова упаковка приверне увагу не тільки дітей, а й дорослих!