Події

15 березня відбувся дитячий фестиваль «Надія нації» (ФОТО)

15 березня в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбувся фестиваль «Надія нації», ініціований Ukrainian people. Дорослі змогли подивитися на наше майбутнє… На велике майбутнє України, що видно в очах наших талановитих дітей. 

Надія Нації
Українські діти найталановитіші і кожен подібний фестиваль це щоразу підтверджує – своїми піснями та хореографічними номерами юні таланти ані на мить не дозволили глядачам відвернути увагу від сцени. Крім виступу талановитих дітей, відбувся показ модних партнерів – маленькі учасники дефілювали на подіумі у вишуканих вбраннях від ТМ «Синій Льон» та ТМ «Пара Solo», а українські зірки вийшли у одязі від дизайнеру Оксани Полонець.

Надія Нації

Надія Нації

Надія Нації

Надія Нації

Надія Нації

Своєю піснею про Україну відкрила фестиваль заслужена артистка України Ярослава Руденко, яка підтримує усі заходи «Ukrainian People», пов’язані з творчістю дітей. А серед журі зібралися зіркові гості: народна артистка України Наталія Шелепницька, учений, адвокат та громадський діяч Наталія Ковалко, дует Анна-Марія, володарка багатьох титулів краси Анна Гомонова, дизайнер Олена Бернацька, меценат та інвестор Сергій Позняк, співак Поль Манондиз, керівник громадської ініциативи «Друге Дихання» Вікторія Джарти, Заслужена артистка України Наталія Морозова, дизайнер аксесуарів ірина Підлипська.

Надія Нації

Надія НаціїНадія Нації
Захід підтримала Аграрна Партія України. 
Висловлюємо подяку нашим партнерам, котрі долучилися до створення та організації фестивалю «Надія Нації»: проекту МамаWOW, FINANCIAL GROUP, школа Аліє Асманової, Благодійний фонд «Об’єднання Світових Культур», Громадська ініціатива Вікторії Джарти «Друге Дихання», ТМ «IRYS. Студія одягу», Автосалон «CITROЕN», Автосалон «FORD», ТМ «Гармонія», ТМ «Yarych», Кондитерська студія «Mr.Sweet», Сafé «I live», Школа естрадного майстерності «Talant Production» Дизайн-центр «Lю-Аль».

Надія Нації

Надія Нації
«Я особисто і уся команда «Ukrainian People» дякуємо кожному з вас за наших дітей, за те, що ви долучили їх до нашого фестивалю. Тому що саме від батьків залежить, якими цінностями будуть керуватися майбутні будівничі нашої держави», — говорить Тетяна Петракова, засновник Ukrainian People.

Надія Нації

Ведучі заходу: Роман Михно та Анна Солнцева, Мелиса Омероглу та Каріна Ільіна.

Надія Нації

Надія Нації

«Фестиваль «Надія нації 2017» — неймовірне свято дитячої краси та таланту. Ми пишаємося тим, що стали партнерами такого грандіозного заходу! Такі ініціативи об’єднують та надихають дітей, якими Україна обов’язково буде пишатися», — говорить виконавчий директор Благодійного фонду «Об’єднання Світових Культур» Олеся Тарасенко.

Надія Нації

Надія Нації

Надія Нації

Фото: Людмила Єлісеєва