Події

Лицар сердець. Телеведуча 1+1 Наталя Мосейчук вдягла обладунки і заспівала

У супершоу Маскарад Наталія Мосейчук перевтілилася в лицаря, крізь обладунки якого проростають квіти, і підкорила глядачів музичним талантом.

Наталя Мосейчук

Телеведуча ТСН і ток-шоу Право на Владу Наталія Мосейчук в суворому та романтичному образі Лицаря з українською народною піснею «Цвіте Терен» вийшла на сцену в шоу Маскарад на  1+1. А в півфіналі виконала пісню Young and beautiful американської співачки Lana Del Rey. Наталя закінчила музичну школу по класу фортепіано і співає голосом меццо сопрано. «Моя зброя чесність, а поєдинки проводжу тільки за правду. Так довго веду битву за справедливість, що від пережитих людських бід з мого серця крізь обладунки проросли квіти», — розповів Лицар при знайомстві з глядачами. Відео про Лицаря дивіться за посиланням.

Ідеї зіркових команд про те, хто ж ховається за таємничим образом української Жанни Д’арк, були різними. Лідирували дві відповіді: Наталія Мосейчук або Алла Мазур. Телеведучі особисто підігріли інтригу: Алла Мазур сказала, що українки в усі часи були відважними і людина, яка вибрала цей образ, є сильною і цікавою особистістю. А Наталя Мосейчук зізналася, що образ їй до душі.

Наталя Мосейчук

«Це моя улюблена ведуча 1+1, ведуча ток-шоу Право на Владу, Наталія Мосейчук», — здогадався Влад Яма з команди Монатіка. Та переможну вирішальну відповідь у другому ефірі в півфіналі дала команда Потапа.

У коментарях в соцмережах глядачів вгадували Наталію Мосейчук по її фірмовому тембру голосу і писали свої захоплення: «Такий душевний образ! Тільки сильна духом людина може одягти такий костюм»,»Її ні з ким не сплутати”, “Дуже крутий виступ”,»Орлеанська Діва». 

 “Я люблю виклики. Коли стояла на сцені разом з Бараном і Кенгуру, подумала що у нас на політичному ток-шоу, також буває ще той зоопарк. І я там почуваюся останнім лицарем. Тому, мабуть, і костюм у мене зараз такий», — прокоментувала Наталія Мосейчук свій образ.

Кажучи про участь в Маскараді, телеведуча зауважила: «Найбільше мене вразила невидима в ефірі праця команди шоу — виснажлива скрупульозна робота 24/7 на великій швидкості, що практично не припиняється. Всім здається, що це ж розвага, легке, веселе, все просто. Але ні. Місяці серйозної роботи заради хвилин радості телеглядача. Мої два маленьких епізоди готували більше двох тижнів».

Наталія Мосейчук запросила зірок і журі Маскараду приєднатися до суспільно-політичного життя країни і прийти в Право на Владу, адже кожен з них — теж громадянин України і може впливати на зміни.

Фінал шоу Маскарад відбудеться 7 листопада, о 20.20 на каналі 1+1.