Події

Заради онкохворих дітей. Засновниця фонду “Таблеточки” Ольга Кудіненко стала випускницею американської менторської програми

Засновниця благодійного фонду “Таблеточки” Ольга Кудіненко стала третьою українкою, яка пройшла одну з найвпливовіших програм світу, що організовує Держдепартамент США.

Ольга Кудіненко

На цю програму посольства обирають молодих і талановитих жінок з країн, що розвиваються, і організація Vital Voices спільно з U.S. Department of State підбирають дівчатам менторів Fortune Most Powerful Women спеціально під їхні цілі та завдання. Активних бізнесвумен запрошують пройти менторство в одній з компаній з престижного списку Fortune 500. Цього року відібрали 13 учасниць з різних країн світу. 

Засновниця благодійного фонду “Таблеточки”, що вже 9-й рік допомагає дітям в Україні перемагати рак, потрапила під опіку керівниць Johnson & Johnson, «Джонсон енд Джонсон» – американської холдингової компанії, яка очолює групу з більш ніж 250 дочірніх компаній по всьому світу, які виробляють лікарські препарати, санітарно-гігієнічні товари та медичне обладнання (за останнім посідає провідне місце в світі). Навчання проходило онлайн протягом трьох тижнів. 

“Переважно ми обговорювали стратегічні завдання фонду “Таблеточки”. Люди топ-рівня з компанії номер один у сфері охорони здоров’я давали поради і зворотний зв’язок на нашу мету: підвищити рівень виживання дітей від раку в Україні. Це був неймовірний досвід і приголомшливий нетворкінг. Завжди буду вдячна за нього” – розповідає Ольга Кудіненко.  

Вітаємо засновницю благодійного фонду Таблеточки Олю Кудіненко з успішним завершенням програми Fortune-U.S. Department of State Global Women’s Mentoring Partnership. Три тижні Оля навчалася у керівниці глобальних зовнішніх інновацій компанії Johnson & Johnson Майки Стінелл, яка познайомила Олю з іншими керівниками компанії, що працюють у галузі інновацій та розробки продуктів.”, – зазначили у Посольстві США в Україні на офіційній сторінці Facebook.

Навесні 2021 року усіх 13 учасниць планують зібрати разом у США, щоб розробити план дій, який вони впровадять у своєму бізнесі або організації. Тож, далі буде…