События

Онлайн-конкурс ДітиWOW

Запрошуємо дітей віком від 5 до 15 років до участі в онлайн-конкурсі ДітиWOW!

дітиwow

Кожна дитина унікальна й талановита! І батьки прагнуть допомогти діткам повірити у свої сили та розповісти світові про таланти своїх донечок та синочків.

Проєкт МамаWOW вже неодноразово проводив конкурси краси й талантів, де відзначалися здібні дітки! І запрошуємо вас знов до цікавої події, де кожна дитина зможе себе проявити!

Всі учасники онлайн-конкурсу ДітиWOW зможуть розказати про себе на сторінках відомого онлайн-журналу МамаWOW (публікація індивідуального інтерв`ю про дитину), отримають подарунки та дипломи. А переможці отримають іменні статуетки.

Що потрібно зробити:

  1. Зареєструватися для участі у онлайн-конкурсі ДітиWOW за посиланням https://forms.gle/2YtfAhDAxnJWUduK8
  2. Отримати запитання інтерв`ю для дитини від редактора журналу та надіслати відповіді. Приклади можна подивитися за посиланням.
  3. Отримати посилання на публікацію інтерв`ю дитини та поділитися ним на сторінці в соцмережі, яку Ви вказали під час реєстрації, з хештегом #ДітиWOW2021
  4. Збирати вподобайки під своїм дописом на сторінці до 25 квітня. Три дописи, які отримають найбільшу кількість лайків, будуть визначені як переможці та отримають (окрім дипломів та подарунків) іменні статуетки.

Отже, реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/2YtfAhDAxnJWUduK8! Адже кожна дитина варта того, щоб про її таланти дізналися всі!

Всі інтерв`ю залишаються в онлайн-журналі назавжди і можуть додаватися у портфоліо дітей.

Наші події, які вже відбулися: