События

Останній показ шоу «Ліхтаріус»: влаштуйте яскравий та не банальний сімейний вікенд

Цієї неділі, 26 травня, у Caribbean Club Concert Hall відбудеться останній показ першого сезону сімейного шоу «Ліхтаріус», що понад півроку захоплює глядачів самого різного віку. Шоу відбувається під «живий» акомпанемент джазового оркестру, а участь в ньому беруть 34 артисти, в основному — діти, маленькі зірки з різних талант-шоу країни. 

лихтариус

«Ліхтаріус» – це вражаюча музична вистава для всієї родини, яка захопить дітей та дорослих. Тут ви можете повноцінно відпочити всією родиною! Поки діти зацікавлено дивитимуться виставу з героями своїх улюблених мультфільмів, ви поруч з ними будете насолоджуватись келихом свого улюбленого напою та відпочивати без зайвих турбот.

Вам не треба вигадувати, чим зайняти малечу на вихідних — організатори все зробили за вас. Залишилось купити квитки — і сімейний вікенд влаштований!

лихтариус

Катя Осадча, Юлія Саніна, Анатолій Анатоліч, Сніжана Єгорова, Ольга Шурова, Фагот, Андрій Джеджула та Юрій Ткач вже подивилися з дітьми «Ліхтаріус», а ви ще ні? Тоді беріть свою малечу та хутчіш на останній показ яскравого шоу!

лихтариус

ЮЛІЯ САНІНА (The Hardkiss) про «Ліхтаріус»«Я взагалі фанатка Діснея, але коли йшла сюди зовсім не знала, що тут будуть звучати пісні з улюблених мультфільмів Діснея. Це дуже крутий формат! Таке яскраве шоу, здорово! І звичайно, я просто вражена, як професійно співають діти, наживо, з оркестром!»

лихтариус

Початок о 12:00. Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) — вільний.

Квитки за посиланням.