Події

Освітній онлайн-квест для дітей від музею в темряві

Музей у темряві “Третя після опівночі” запускає онлайн-квест з незрячими для дітей віком 6-8 років! Квест включає 5 занять тривалістю 30 хвилин на розвиток 5 чуттів та емпатії.
музей у темряві

Жодних нудних та повчальних лекцій: важлива інформація подається у вигляді ігор, малювання та тестів. Таким чином, діти зможуть розважитись та водночас з користю провести час.

“Ми вважаємо, що важливі речі потрібно доносити змалечку! Екскурсії у музеї зазвичай відвідують діти від 8 років, адже менші часто бояться темряви. Тепер дізнатись більше про свої чуття та познайомитись зі світом незрячих можуть і дітки 6-8 років, навіть не виходячи з дому. Наш онлайн-квест — найбільш інтерактивний та цікавий спосіб навчитись толерантності та емпатії!”, — Аліна Марненко, співзасновниця та керівниця музею.

музей у темряві

На кожному занятті діти знайомляться з одним із гідів музею у темряві, який

покаже, як використовувати свої відчуття на максимум, як читати шрифтом Брайля та робити звичні речі без зору.

“Тепер ми можемо знайомити діток з нашим світом і в онлайн-форматі. Я не могла і подумати, що це колись буде можливим! Найголовніше те, що всі наші заняття інтерактивні: діти вчаться, граючись. Вони радіють, коли дізнаються щось нове, захоплено слухають про життя незрячих людей, а в кінці уроку завжди просять розповісти ще щось. І це просто неймовірно заряджає! В ці моменти ми розуміємо, що дійсно робимо важливу справу”, — Ірина, гід музею.

музей у темряві

А на домашнє завдання діти отримують цікаві вправи, челенджі, додаткову корисну інформацію про чуття та незрячих людей. Організатори вже провели тестові онлайн-заняття, які продемонстрували неймовірний результат.

“До цих занять я взагалі не знав, що хтось не може бачити. Якщо я зустріну якусь незрячу людину на вулиці, я обов’язково запропоную їй допомогу. А ваші гіди — такі класні! Цікаво, як їм вдається так добре та швидко читати ці крапки на папері… Чому лише 5 занять? Хочу ще!”, — ділиться своїми враженнями Андрій, 7 років.

музей у темряві

Так важливо навчити дітей толерантності та емпатії змалечку. Команд музею “Третя після опівночі”  знає, як це зробити у найцікавіший спосіб!

Вартість курсу: 490 грн за 5 занять у групі з ведучим та незрячим гідом

Старт перших занять: понеділок, 11.05.2020.

Реєстрація та більш детальна інформація: https://www.0300.com.ua/kids

Сторінка проекту у Facebook: https://www.facebook.com/0300.com.ua

* Музей «Третя після опівночі» — соціальний проект, створений двома киянами: Аліною Марненко і Володимиром Дідусом. Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. Місія проекту — знищити бар’єри в спілкуванні між зрячими та незрячими людьми. Головна мета — показати,  що відчувають незрячі люди, і допомогти їм із працевлаштуванням, створивши інклюзивний культурний простір.