Події

Під Києвом масштабно відзначать Івана Купала

6, 10 і 11 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде масштабне святкування Івана Купала за стародавніми традиціями, з насиченою шоу-програмою і кінно-трюковими постановками, унікальною реконструкцією древніх обрядів, стрільбою з требушету вогняними ядрами, видовищним спалюванням опудала та хороводами навколо нього.

Киевская Русь Ивана Купала

Дуже символічно відзначати Купала саме в Князівстві Київська Русь, адже це свято бере свій початок саме з далеких часів більш ніж тисячолітньої давності. У місці, де відтворюється столиця великої держави Київська Русь — Древній Київ X століття. Тут також відтворюється атмосфера і дух тої славної епохи.

Розпочнеться святкування в купальську ніч 6 липня о 18:00 і продовжиться вихідними 10 і 11 липня. Мешканці Древнього Києва запрошують приєднатися до традиційних слов`янських розваг, ігор, конкурсів і древніх обрядів. На гостей чекають герої казок і билин, купальські ворожіння, стрибки через багаття, великий хоровод навколо Лісового озера і автентичні обрядові пісні. Тільки в Князівстві можна буде побачити захоплюючу кінну програму і кінний турнір, легенду «Про Микулу Селяниновичу», реконструкцію давньослов’янського весілля, а також цікаві обряди, такі як: обряд ворожіння на чобіт Водяного, обряд купальського дерева, спалювання образ і багато інших.

Киевская Русь Ивана Купала

Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в Князівстві гостей чекає майстер-клас із плетіння і пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і факелів, у повному зануренні у часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова! З настанням сутінків у Древньому Києві запалять багаття. Гості зможуть спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття — по одному або парами, якщо хочуть знайти свою любов. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання купальського опудала. Із цією великою солом’яною лялькою згорять усі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття подарують небувалий заряд позитиву.

6 та 10 липня днем ​​на гостей чекає яскрава вечірня програма зі стрільбою вогняними ядрами з требушету, а пізно вночі — середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

киевская русь ивана купала

У Древньому Києві кожен зможе обрати заняття до душі. У середньовічному тирі можна навчитися влучно стріляти з лука, на монетному дворі — карбувати монети за давньою технологією, а в Княжій костюмерній — вдягати в вбрання часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. В гостях у знахарки-волхвині можна доторкнутися до древніх таємних знань і скуштувати трав’яних напоїв по забутими рецептами. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. У середньовічних крамницях можна вибрати на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

На Середньовічної кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищах, як за стародавніми, так і за сучасними рецептами.

киевская русь ивана купала

При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок програми 6 липня — близько 18:00 в релакс-форматі та з 20:00 в повному режимі, 10 і 11 липня — близько 14:00.

Завершення програми:

— в купальську ніч з 6 на 7 липня і 10 липня — о 01:00, з 01:00 до 02:00 — середньовічна дискотека;

— 11 липня — о 19:00.

* В програмі можливі зміни.

киевская русь ивана купала

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Вартість вхідних квитків:

  • повнийквитокдлядорослого:6 липня -200грн.,10і11 липня -250грн.
  • дляпенсіонерівістудентів-150грн.,
  • длядітейшкільноговіку:6 липня -80грн.,10і11 липня -100грн.
  • длядошкільнят-безкоштовно.

киевская русь ивана купала

Детальна інформація на сайті: parkkyivrus.com і за тел. (050) 385-20-35.