Події

Під Києвом напередодні Дня закоханих пройде романтичне шоу

12 та 13 лютого Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на яскраву романтичну програму, що буде цікава всім: закоханим парам, сім’ям з дітьми та тим, хто шукає свою другу половинку.

киевская русь

На гостей чекає романтика Середньовіччя з катанням на породистих конях, давньослов’янськими розвагами, кінними виступами, смачними середньовічними стравами з багаття.

За в’їзними воротами Князівства на гостей чекає живе середньовічне місто з оборонними спорудами, князівськими теремами та трибунами, садибами стародавніх киян, величезними облоговими знаряддями та човном стародавніх вікінгів. Є навіть діюча відтворена дерев’яна Василівська церква Х століття, в якій можна організувати вінчання.

киевская русь

12 та 13 лютого подарунком до Дня закоханих стане романтична святкова програма, що розпочнеться з урочистого привітання Княжого двору. Незабутні враження подарує ритуал посвяти гостей у мешканці Древнього Києва.

Потім на прекрасних відвідувачок чекає незабутня зустріч із казковим принцом на білому коні. Гості побачать кінні виступи за участю коней унікальних історичних порід, що зібрані з усього світу у Княжій стайні. У тандемі з досвідченими наїзниками-каскадерами ці чудові тварини вразять глядачів віртуозними роз’їздками.

киевская русь

Досвідчені конярі познайомлять гостей з кіньми рідкісних стародавніх порід і розкажуть про їх особливості, походження та про те, які видатні історичні постаті володіли представниками тої чи іншої породи. На відкритому майстер-класі з дресирування та догляду за кіньми відвідувачі дізнаються про те, як поводитися з цими тваринами так, щоб вони були не просто здоровими та слухняними, а й стали вірними друзями. Усі охочі зможуть підійти до коней, погладити їх, влаштувати яскраву фотосесію і навіть проїхати на них верхи або в екіпажі. З собою можна взяти моркву, буряк та пригостити коней при дозволі адміністрації стайні.

Але це не все! Гості Князівства зможуть не лише спостерігати за тим, що відбуватиметься на сцені. Жителі Древнього Києва запросять усіх взяти участь у веселих слов’янських розвагах і стародавніх обрядах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах. На все життя закоханим запам’ятається романтичне катання для двох по Древньому Києву верхи на конях або в екіпажі.

Парк Киевская Русь

У гостях у знахарки-волхвині можна доторкнутися до стародавніх таємних знань, дізнатися секрети успіху в коханні та скуштувати трав’яні напої за забутими рецептами.

Жителі Древнього Києва привітно зустрінуть гостей, розкажуть про своє життя та поділяться з ними своїми вміннями. У середньовічному тирі – навчать влучно кидати сокири в ціль, на монетному дворі — карбувати монети «на щастя», у Княжій костюмерній можна вдягнути історичні костюми часів Київської Русі. У середньовічній крамниці можна вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи для ексклюзивного романтичного подарунку своїм коханим. Любителів екстріму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» біля Лісового озера Древнього Києва.

киевская русь день валентина

Княжі кухарі пригостять гостей гарячими напоями та смачними стравами з багаття.

За бажання продовжити свою романтичну подорож у середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

У Князівстві все просочене середньовічною романтикою! Не дарма саме тут величезна кількість чоловіків освідчується у коханні, виїжджаючи на «білому коні» у обладунках.

* У програмі можливі зміни.

Киевская Русь

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований за 45 хвилин їзди від Києва сучасного – у Київській області, Обухівському районі, с. Застугна (поруч із селом Копачів).

Доїхати можна своїм авто або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парку Київська Русь» у розділі «Контакти».

Найкраща дорога своїм автомобілем – через місто Обухів.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 230 грн. (за акційною ціною замість 250 грн.), для пенсіонерів та студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 100 грн., для дошкільнят – безкоштовно.

Докладніше на сайті www.parkkyivrus.com