Події

Під Києвом покажуть рідкісних стародавніх тварин

1 і 2 серпня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож у часи Київської Русі та провести вихідні в екологічно чистому місці весело та пізнавально. На гостей чекають кінно-трюкові виступи, давньослов’янські забави, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, майстер-класи та багато цікавого з життя середньовічного міста.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Киевская русь

Увійшовши у ворота Древнього Києва, гості здійснять подорож у часі та потраплять до справжнього, живого середньовічного міста. Адже в «Парку Київська Русь» на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-ХIII століть у його реальних історичних розмірах. Тільки тут відвідувачі побачать такі шедеври середньовічного дерев’яного зодчества, як монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, а також унікальну відтворену Василівську церкву Х століття. Це діюча церква, до неї можна зайти та не тільки побачити, в яких храмах молилися наші пращури, а й самим поставити свічку за здоров’я близьких.

Киевская русь

Також на території Князівства на відвідувачів чекають музеї та експозиції. Гості на власні очі побачать величезні требушети (єдині в Україні діючі облогові знаряддя), корабель древніх вікінгів і навіть середньовічну катівню!

Гості Древнього Києва дізнаються, яким насправді було життя в Київській Русі. Тут можна прогулятися старовинними вуличками, почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, взяти до рук справжню середньовічну зброю, сісти в сідло бойового коня, вистрілити з лука, вловити запахи гончарної глини та дерев’яних споруд…

Киевская Русь

1 і 2 серпня у Древньому Києві пройде розважальна програма «Світ коней». Гості побачать прекрасних коней історичних порід, дізнаються про кожну з них. Адреналіну і почуття захоплення гостям подарує кінна атака, під час якої досвідчені вершники здійснять захоплюючу стрільбу з лука верхи на конях.

Відвідувачі дізнаються багато цікавого про походження порід, їх особливості, про те, яку роль в історії людства вони зіграли та про те, які історичні постаті тримали цих скакунів у своїх стайнях та їздили верхи на них.

Кожен гість зможе підійти до цих прекрасних тварин, погладити їх, сфотографуватися з ними, а при бажанні навіть проїхати верхи або в екіпажі.

Киевская русь

Також 1 і 2 серпня гостей Князівства чекає цікава розважальна програма. Її головними героями будуть не бояри та богатирі, а їхні вірні супутники та добрі друзі – коні з Княжої стайні Древнього Києва. У тісному тандемі з досвідченими вершниками — акторами-каскадерами коні вразять глядачів бездоганним виконанням неймовірних трюків.

У «Парку Київська Русь» відкрито школу кінних лучників, заняття в якій проводять досвідчені інструктори — спортсмени Всеукраїнської федерації верхової стрільби з лука. Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися по тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука.

Всі бажаючі, від малого до великого, зможуть долучитися до традиційних давньослов’янських розваг, веселих ігор і хороводів. А також: прогулятися верхи на породистих конях або в екіпажі, постріляти з лука та покидати списи в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску «Політайло» та швидкісний гірці «Змій Горинич», викарбувати монету «на щастя», приміряти костюми ечасів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію.

Киевская Русь

В гостях у Волхвині відвідувачі скуштують трав’яних чаїв за стародавніми рецептами та дізнаються про найпотаємніше. А в середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів – оберуть на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

Можна буде поласувати смачними напоями та стравами, приготованими на багатті, як за сучасними, так і за середньовічними рецептами.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у будинку «4 кімнати», в унікальних кімнатах середньовічного антуражу або в кемпінгу (зі своїм наметом) на території Парку (за умови попереднього бронювання).

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 18:00.

* В програмі можливі зміни.

Парк Киевская Русь

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна подивитися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com