События

Під Києвом покажуть унікальних коней

Здійснити незабутню подорож у часі в епоху Київської Русі і побачити унікальні породи коней історичних порід можна буде 21-22 квітня, відвідавши «Парк Київська Русь».

кони

Тільки тут гості Стародавнього Києва в Князівстві «Київська Русь» зможуть побачити життя середньовічного міста, пройтися по його вуличках, познайомитися з його мешканцями, відчути себе відважним воїном, піднявшись на унікальну оборонну споруду, фортечний мур — заборола. Крім того, відвідувачі зможуть покататися на коні з Княжої стайні. Гості не просто побачать Стародавній Київ, а й стануть частиною історії, відчують його дух.

Парк Киевская Русь

Протягом найближчих вихідних на відвідувачів чекає знайомство з гарними, благородними і сильними кіньми, вірними супутниками людини протягом багатьох століть. На головному ристалище відбудеться представлення унікальної колекції історичних порід коней з Княжої стайні. Це єдина колекція історичних порід коней в Україні. Більш того, представники деяких порід завезені в Україну в єдиному екземплярі!

Парк Киевская Русь

Мешканці Княжої стайні — «Живого» музею коней історичних порід — постануть у своїй повній красі. Гості Древнього Києва дізнаються про походження порід, про їх особливості, про те, яку роль в історії зіграли представники тієї чи іншої породи. Так, кожен гість зможе підібрати для верхової прогулянки саме того коня, який найбільше підходить за характером. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними.

Коні будуть не просто живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звичайно, в тандемі з акторами-людьми, вражаючи глядачів граціозним виконанням трюків.

Парк Киевская Русь

Для відвідувачів відкриті музеї та експозиції кораблебудування, середньовічних тортур і облогової техніки, а також унікальна дерев’яна Василівська церква.

Гості Князівства «Київська Русь» зможуть долучитися до цікавих розваг і ремесел: покататися верхи на конях або в кареті, постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло», викарбувати монету «на щастя», приміряти костюми епохи Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію.

Поласувати стравами та напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі і в альтанках.

Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі за попереднього бронювання.

Парк Киевская Русь

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка — 150 грн., для пенсіонерів і студентів — 100 грн., для дітей шкільного віку — 50 грн., дошкільнята — безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com