Події

Під Києвом пройде Фестиваль кінного бойового мистецтва

23 і 24 жовтня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх на видовищну спортивну подію осені — Чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи». У Древньому Києві зберуться найсильніші кінні лучники України, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також гостей чекають прогулянки на конях, смачні страви з багаття, давньослов’янські розваги, екстремальні атракціони… І все це у справжньому, живому середньовічному місті!

Киевская русь

Князівство Київська Русь — це єдине місце в Україні, де проходять змагання з цього найдавнішого бойового мистецтва. Верхова стрільба з лука поєднує в собі два види спорту: кінний і лучний. Унікальність змагань полягає в поєднанні спортивного азарту і романтики давнини, що не залишать байдужим нікого — ані найменших діток, ані дорослих відвідувачів.

23 і 24 жовтня з усієї країни до Князівства з’їдуться спортсмени-віртуози, щоб змагатися у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях, на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів.

Киевская русь

Змагання кінних лучників пройдуть у декількох стилях, які використовувалися в Київській Русі та Азії у Середньовіччі. На учасниках змагань будуть історичні вбрання і легкі обладунки тої країни та епохи, яку вони представляють. Обов’язкова вимога – використання історичної зброї: традиційних лука і стріл з натуральних матеріалів, виготовлених за стародавніми технологіями.

Конкуренція між учасниками буде жорсткою, адже переможці турніру отримають можливість представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.

Киевская русь

Спортсмени та актори-каскадери виступатимуть у тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено до нашої країни в єдиному екземплярі. Гості можуть підійти до цих унікальних тварин, погладити їх, сфотографуватися і навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.

У перервах між змаганнями на відвідувачів чекає цікава та пізнавальна програма на історичну тематику з кінними виступами і традиційними давньослов’янськими розвагами. Гостей Древнього Києва запросять взяти участь у цікавих конкурсах, іграх, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Киевская Русь

Гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї. Вершники та їх вірні скакуни продемонструють елементи джигітовки: різні трюки, що зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в битві та рятували життя в бою.

Кульмінацією програми стане стрілянина палаючими ядрами з величезного метального знаряддя —  требушет.

Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-06-14, (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Киевская Русь

У Древньому Києві гості відчують себе повноправними мешканцями середньовічного міста. Постріляти з лука можна в середньовічному тирі, а на монетному дворі — викарбувати монету «на щастя» за середньовічною технологією. У Княжій костюмерній можна вбратися у наряди та амуніцію часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.

Підкріпитися можна буде смачними стравами з багаття, приготованими князівськими кухарями. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

«Парк Київська Русь» — це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі знань сучасної науки відтворюється Древній Київ V-ХІІІ століть у його натуральному розмірі, в масштабі 1:1.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Урочисте відкриття фестивалю о 13:30. * В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 100 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com