Події

Під Києвом пройде шоу унікального формату

14 і 15 вересня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож до справжнього середньовічного міста і познайомитися з живою колекцією коней рідкісних стародавніх порід. Протягом двох днів на гостей чекає захоплююче шоу «Світ коней» і занурення в атмосферу Древнього Києва.

У суботу на 20:00 Князівство запрошує ще і на окрему програму – унікальну виставу в середньовічному амфітеатрі зі спецефектами, з постановочними боями і за участю кінних каскадерів.

Киевская Русь

У Князівстві гості побачать, яким була наша столиця в давнину, адже тут на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIII століть в реальному розмірі, а також відроджується дух тієї славної епохи.

Гості Древнього Києва зможуть зануритись у життя середньовічного міста часів Київської Русі. Відвідувачі на власні очі побачать шедеври середньовічної архітектури: монументальну оборонну споруду довжиною близько 300 м, Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян Х-ХII століть, а також відтворений перший християнський храм, зведений після Хрещення Русі. Дізнатися більше про життя в  Середні віки можна, відвідавши музеї історичного костюма, дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і навіть середньовічну катівню.

Киевская Русь

14 і 15 вересня на гостей Князівства чекає пізнавально-розважальна програма «Світ коней». У ці дні головними героями Древнього Києва будуть не князі або богатирі, а унікальні коні рідкісних історичних порід, зібрані з усього світу в Княжій стайні. Гості дізнаються про походження порід, про те, які видатні історичні особистості тримали в своїх стайнях представників тієї чи іншої породи коней. До конячок можна підійти, погладити їх, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі. Крім того, ці прекрасні та розумні тварини покажуть свої вміння. Коні, звичайно, в тісному тандемі з досвідченими каскадерами – акторами кінно-трюкового театру здивують глядачів кінно-стройовою підготовкою і вразять віртуозним виконанням трюків.

Глядачі зможуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, а й самі візьмуть участь у веселих слов’янських забавах, іграх, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.

14 вересня 2019 о 20:00 в середньовічному амфітеатрі Древнього Києва відбудеться прем’єра вистави «Імператор Колізею». Унікальність шоу полягає в тому, що вперше дійство відбуватиметься не на тлі театральних декорацій, а в справжньому відтвореному середньовічному місті, в оточенні шедеврів архітектури Київської Русі, занесених до Книги рекордів України.

Киевская Русь

Вистава просякнута духом античності та зачіпає глибокі філософські теми. Постановка наповнена живим вокалом, авторськими піснями та оригінальними музичними композиціями. В шоу будуть задіяні коні рідкісних порід, завезені з різних куточків світу. Дійство буде супроводжуватися джигітовкою з елементами циркових номерів, постановочними боями з використанням історичної зброї та обладунків, вогняними спец ефектами та унікальним світловим рішенням.

Вистава «Імператор Колізею» — це абсолютно новий формат театрального дійства з повним зануренням в атмосферу античності.

Киевская Русь

У Князівстві можна буде відчути себе повноправним жителем середньовічного міста. Тут можна пройтися стародавніми вуличками, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя», відвідавши майстер-клас із гончарства, власними руками виготовити сувенір на пам’ять або придбати готовий – в сувенірній крамниці. Любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А дітей порадує яскравий безпечний куб-лабіринт «Мишоловка».

Скуштувати дуже смачних середньовічних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, можна в прохолодній Княжої корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

Хто захоче продовжити подорож до Середньовіччя ще на день, може залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Киевская Русь

14 і 15 вересня Древній Київ відкривається о 10:00. Програма «Світ коней» розпочнеться о 14:00, триватиме орієнтовно до 19:00. Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 190 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн.,для дошкільнят — безкоштовно.

Вистава «Імператор Колізею» розпочнеться 14 вересня о 20:00, триватиме до 21:45 (антракт 15 хв.). Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 300 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ Князівства Київська Русь розташований недалеко від Києва — всього в 45 хвилинах їзди — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com